malopolskie
Odpowiedz do tematu

:
Leon byliście tak blisko, trzeba było podjechać pod kościółek w Miętustwie. Parada była świetna, generalnie przelot przez miejscowości typowo widokowe pokazał piękno gór :P Zwłaszcza, że pogoda była bajeczna.

JayDee, jak tylko masz ochotę się zapuścić w stronę podhala i okolic to wal śmiało, pokażę co lepsze traski :)

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
Będzie ktoś dziś na klasykach?

:
Największe spotkanie Gieesowców na Podhalu, czyli moje z Vankelem latania :D


Zumico GR 200 2011 => GS 500 '95 => Fazeratti FZS 600 '99 :)
:
Siema jako że pogoda się ustabilizowała mam ochotę na lajtową wycieczkę na Wieliczkę Dobczycę Kasinę Lubień, tak sobie przejechać tamtejsze zakręty i wrócić zakopianką.
Pewnie będę jechał z plecaczkiem raczej popołudniem jutro.
Powiedzmy start BP Matecznego 16 +15 min
Zapraszam chętnych

:
Witam

Z okazji dnia dziecka Szkoła Podstawowa nr 4 z Wieliczki po raz kolejny zaprasza wszystkich motocyklistów chętnych zrobić prezent jej wychowankom na mały piknik. Podobnie jak w zeszłym roku prezentem tym będzie wożenie dzieciaków na motocyklach. Osoby chętne do wożenia oraz pomagania przy wsadzaniu i zsadzaniu dzieci oraz przy zakładaniu kasków zapraszam jutro (29.05.2015) na BP Wieliczka na godź. 17:30. Spóźnialskich proszę o przybycie posto pod szkołę ---> http://sp4wieliczka.pl/kontakt/ Po wożeniu na wszystkich będzie czekał pyszny poczęstunek. :)

W zeszłym roku było tak ---> WIZYTA W SZKOLE W WIELICZCE 29.05.2015

Do zobaczenia!


:
No słabo Panowie i Panie! :( Ani pół GSa na w/w imprezę nie przyjechało. :zdegustowany:
Na szczęście frekwencja innych moto dopisała i dzieciaki były mega zadowolone z prezentu. :)

Kilka fotek z akcji:

---> KLIK
---> KLIK (tylko dla posiadaczy konta na FB)






















:
Ja bez bicia przyznaję, że o jeden dzień za późno przeczytałem.. A okrutny facebook nie pokazał mi postów SMGP, chociaż obserwuję.. Żałuję, żałuję..

:
Ello! :)

Jutro w Krakowie ślub bierze Contra ze Stowarzyszenia Motocyklistów Grupa Południe. Ślub odbędzie się o 16tej w kościele w Rynku Podgórskim. Chętnych na obstawę zapraszam na BP Mateczny na 15:30 lub pod kościół. Po mszy około 17-18tej przenosimy się do Dobczyc gdzie obstawa się zakończy.

Więcej szczegółów na FB w grupie Motocykliści w Krakowie - wspólne przejażdżki

Do ewentualnego zobaczenia. :)

:
leon, mamy jakieś zdjęcia dostępne z obstawy? :)

:
Hmm, ja nie mam. :( Było coś na FV wrzucane zaraz po imprezie, ale nie mogę teraz tego znaleźć.

Znalazłem natomiast film: :)

---> https://www.facebook.com/...15222581878769/

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.