Bielizna termoaktywna
Odpowiedz do tematu

:
Ja ostatnio kupiłem w Lidlu koszulki i spodenki funkcyjne i nie zauważyłem żeby to cokolwiek dało.

:
Czy jest jakas inna odziez chlodzaca niz Burbeck Cooler ? Bo nic nie znalazlem :/

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Cytat:
gdzie sprzedają używane termoaktywki UA

Jak można zakładać po kimś bieliznę? majtki też używane? :D bez jaj, albo dosłownie z jajami po kimś hahaha.

A ja przestałem używać odzieży termoaktywnej teraz latem, odkąd latam w skórze A* jest zbędna, obie części stroju mają wewnętrzną przyjemną siateczkę czy co to tam jest i szczerze mówiąc to nawet w ciepłe dni bez odziezy termo w tym ubraniu czuję się lepiej niż w teksach i odzieży termo pod nią (brubeck cooler).

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
tmi, pralka i po problemie. :D

Możesz zarzucić linkiem do kombiaka?

:
Ja mam bieliznę sesto senso i bardzo dobrze się spisuje w codziennym użytkowaniu na motocyklu, także jak ktoś szuka dobrej bielizny to warto sprawdzić.

:
tmi napisał/a:
Cytat:
gdzie sprzedają używane termoaktywki UA

Jak można zakładać po kimś bieliznę? majtki też używane? :D bez jaj, albo dosłownie z jajami po kimś hahaha.

A ja przestałem używać odzieży termoaktywnej teraz latem, odkąd latam w skórze A* jest zbędna, obie części stroju mają wewnętrzną przyjemną siateczkę czy co to tam jest i szczerze mówiąc to nawet w ciepłe dni bez odziezy termo w tym ubraniu czuję się lepiej niż w teksach i odzieży termo pod nią (brubeck cooler).


Zgadzam się, równiez nie wiem jak można zakładać używaną bielizne :zdziwko: Rozumiem ubrania, samemu zdarzyło mi się kupić spodnie motocyklowe w ciucholandzie i jakieś koszulki, ale nie bielizne :P

:
Chyba zalezy od czlowieka, ja spodni z niepewnego zrodla bym nie ubral :D bo nw ile razy ktos mial w nich sytuacje podbramkowa albo rozwolnienie :P

Edit: ta bielizna sesto cos tam, to jest chlodzaca ?

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Veth napisał/a:
Możesz zarzucić linkiem do kombiaka?

Spodnie Track 2015 i kurtka GP-R.

Już przestałem wierzyć w cudowne właściwości chłodzące bielizny.
Ostatnio jak był konkretny upał to chłodno mi było w samochodzie z klimatyzacją, a na motocyklu jeździłem w T-shircie i krótkich spodenkach bez rękawiczek i było po prostu za gorąco nawet wtedy.
Normalne temperatury czy nawet gorąca to skóra spisuje sie bardzo dobrze, ale akurat moja ma sporo wstawek z materiału rozciąglowego z dodatkiem kevlaru i to jest fajnie przewiewne. Jak zimno to pod spód bielizna termo z windstopperem.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Ja kupiłem termo Spido, i mogę polecić z czystym sumieniem (a teraz na zlocie gadałem, to i Andy i Podkopnik polecają również)

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
Arcisz ustaliliśmy że to Spaio :) Owszem polecam kominiarkę katuję już 3 sezon i jest jak nówka, gdzie brubeck po jednym sezonie zaczął się rozciągać a po trzech nadawał się na szmaty :)

Człowiek to jedyna istota na ziemi która zetnie drzewo zrobi z niego papier i napisze na nim "Ratujcie drzewa"
:
Ja mam bieliznę z Lidla drugi rok , jak się pojawi na wiosnę kupię 2 kpl. nie jest może markowa ale spisuje się dobrze Polecam :)

pawulo40
:
Spotkaliście się może z produktami firmy Redline Outlast .

CODA zachwala ale nie znam nikogo kto by tego używał.
Przymierzam się do zakupu i zastanawiam czy warto?

:
Xeno ceny troszeczkę dziwne , jak chcesz górną półkę to co innego np. brubekerek lub norfejsik , napisałem specjalnie tak bez reklamy :)

pawulo40
:
Mikołaj się domyślił co chciałem i dostałem koszulkę z długim rękawem jw. ;)
Już niedługo sprawdzę czy warta swojej ceny

:
Miłego użytkowania i zadowolenia :) ;)

pawulo40
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.