Noob na motocyklu
Odpowiedz do tematu

: Noob na motocyklu
Witam wszystkich.

Ostatnio zmieniony przez Xeno Sro 19 Wrz, 2018, w całości zmieniany 1 raz
:
Czolem

Dobrze trafiles ze szkoleniem, tutaj przez zime spokojnie nauczysz sie schodzic na kolano, stawiac na gume itd :D

Honda VFR750 '94
Honda VT600 obrzyn '95
:
Witaj. Jak chcesz się tu podszkolić to zapisz się koniecznie na szkolenie SSOR na przyszły rok bo może zabraknąć miejsc.

:
Jak szkolenie to koniecznie na zlocie.. Miejsc nie zabraknie.. ;)

Witamy!

:
Dzięki Panowie, zaraz obczaję co gdzie i jak

:
Siemka szerokości i przyczepności :) ;)

pawulo40
:
Cześć! Jak jesteś zielony w temacie motocyklizmu to polecam serie książek "Motocyklista doskonały". Generalnie nie porywają i są specyficzne ale zwracają uwagę na ważne sprawy wiec wiele się można nauczyć co szczególnie ważne na początku. ;)

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Siemanko!
Zapraszam na zloty, nauczysz się duuuuuuuuuuuuuużżżo wartościowych rzeczy :hyhy:

Blakuś
:
Cześć! Miło Was poznać ! :)

:
Póki co obczajam dział techniczny, żeby przyszykować maszynę do sezonu. Na pierwszy ogień poszły hamulce (klocki, przewód w oplocie i nowy płyn) oraz olej z filtrem oraz świeczki. Czekam, aż wszystko przyjdzie i zabieram się za zabawę.

Odnośnie spotów to widzę, że Wrocław trochę kuleje.
Na zloty przyjdzie czas jak się podszkolę w jeździe.

:
Siemka :)
Xeno napisał/a:

Na zloty przyjdzie czas jak się podszkolę w jeździe.

Przyjedź koniecznie, coraz mniej GSów na zlotach :P

:
Xeno napisał/a:
Na zloty przyjdzie czas jak się podszkolę w jeździe.

Podszkolisz się w jeździe jadąc na zlot ;) ja na swój pierwszy pojechałem 300km w dodatku NZO (niechcąco zobowiązany) do prowadzenia grupy 8 motocykli mając raptem 4 miesiące i ok. 1000km w siodle. Nie wypowiadam się na temat czy było to rozsądne posunięcie ze strony osoby, która mnie w to wrobiła, ale na pewno była to dobra szkoła i dała więcej niż latanie w koło komina.

Tak więc nie ściemniaj tylko zapisuj się na organizowane na forum spoty, tym bardziej, że z roku na rok GSów na nich coraz mniej.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
studi napisał/a:
Xeno napisał/a:
Na zloty przyjdzie czas jak się podszkolę w jeździe.

Podszkolisz się w jeździe jadąc na zlot ;) ja na swój pierwszy pojechałem 300km w dodatku NZO (niechcąco zobowiązany) do prowadzenia grupy 8 motocykli mając raptem 4 miesiące i ok. 1000km w siodle. Nie wypowiadam się na temat czy było to rozsądne posunięcie ze strony osoby, która mnie w to wrobiła, ale na pewno była to dobra szkoła i dała więcej niż latanie w koło komina.

Tak więc nie ściemniaj tylko zapisuj się na organizowane na forum spoty, tym bardziej, że z roku na rok GSów na nich coraz mniej.


Jak przywołujemy swoje "szkoły jazdy" to ja na pierwszy zlot jechałem GSem, prawie 600km, w deszczu, razem z Thundercatem 600 i GSX650F z wtedy jeszcze mi obcymi ludźmi (pozdrawiam Grzechu i Stresu :) ). Kilometrów wcześniej przejechanych też niewiele, pierwsze moto, pierwszy sezon itd.. Da się! :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.