Kaski - integral a szczekowiec
Odpowiedz do tematu

:
Powracając do mojego postu gdzie chwalę Lazera Bayamo Z-line dodam, że warto też zastanowić się nad kolorem. Ja mam biały i ładny jest tylko zaraz po wyczyszczeniu, jednak z drugiej strony widać mnie z daleka. Tak twierdzą koledzy z którymi jeżdżę. Zresztą zauważyłem to zjawisko u innych motocyklistów w białych kaskach.
Wracając do tematu integral czy szczęka uczciwie mogę powiedzieć, że widzę zalety kasku szczękowego, ale po glebie w integralu nie odczułem żadnych negatywnych skutków prócz huku przy uderzeniu i nad wygodę wybieram bezpieczeństwo. Upadek był przy prędkości około 3 km/h :zdziwko: podczas zawracania, gdzie przednim kołem wjechałem na trawę. Wszystko trwało ułamek sekundy... uderzyłem bokiem kasku o asfalt. Wystraszyłem się huku i na tym się skończyło.

:
Witam !

Mam pytanie a konkretniej potrzebuję pomocy w wyborze Mojego drugiego kasku motocyklowego w życiu pierwszym był Grex integralny w którym jeździłem skuterem . Aktualnie GS 500 jest Moim pierwszym poważniejszym moto i Chciałbym kupić wmiarę konkretny kask do 500-600 max 700 zł . Stawiam na kaski szczękowe ... pod uwagę brałem Caberga Duke ,Lazera Paname ,Sharka Openline-a ale tak naprawdę o lazerze i cabergu mnóstwo ludzi pisze że są niebywale głośne przyczym caberg ma bardzo słabą wentylację ale jak jest naprawdę tego nie wiem ... Dlatego bardzo bym prosił o jakieś modele , typy ,porady ... Dodam że u Mnie wmieście mało jest konkretnych sklepów a jak coś Mają na półkach to ceny zabijają aczkolwiek Mam znajomego który bez problemu zamówi Mi dowolnego Caberga lub Lazera z możliwością wymiany , zmierzenia i czego tam Sobie jeszcze zażyczę i powiem szczerze że chyba te dwie firmy interesują Mnie najbardziej ...

Mój pierwszy motocykl :) ---> http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=17634
:
Dzięki za wszystkie opinie. Przymierzam się do kupna nowego kasku gdyż teraz będzie taniej :D

:
Jestem użyszkodnikiem Shoei NXR od września 2018. Jakoś wykonania na plus. Przewiewność mogłaby być jeszcze kapkę lepsza jeśli ktoś przestrzega ograniczeń prędkości. Wyciszenie jak dla mnie robi robotę, mogę rozmawiać swobodnie przez intercom przy 140-150. Blendy ni ma ale mam fotochroma więc i tak jest zajebiście. ;) W trakcie jazdy kaskiem nie majta na boki, nawet za tirem są małe turbulencje więc o aerodynamikę bym się nie martwił.
Polecam.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.