zamiennik przedniej lampy
Odpowiedz do tematu

Hitman
[Usunięty]
: zamiennik przedniej lampy
Czy ktoś ma może jakieś zdjęcia jak wygląda suzi z zamontowanym zamiennikiem lampy przedniej. Chodzi mi o popularne na alledrogo lampy do bandita/horneta/g500 - w całości chromowane, szkło klarowne.

Przykładowa aukcja

:
Osobiście nie widziałem, ale wydaje mi się tak na oko, że dużo nie odbiega wyglądem od oryginału, ale zobaczymy co powiedzą inni na forum ;)

Kiedyś: Komar 3, Simson S53 Enduro, Suzuki GS 500 E, CB 500 stunt
Obecnie: Jawa 250 353, , Hyosung RX z silnikiem ETZ250, Kawa Z750, Honda XR 400
:
jeśli chcesz zaryzykować i zobaczyć jak to będzie wyglądało to kup, jak Ci się nie spodoba no to papier ścierny i sprej / ta lampa to był by chyba doby motyw do polerowanych lag oraz rantów felg i półki kierownicy i lusterek :zawstydzony:

GS 500 SF
Hitman
[Usunięty]
:
no właśnie się zastanawiam i wolał bym mieć przynajmniej pi razy oko pojęcię jak to będzie wyglądać. Z tego co się dowiadywałem to chyba ta lampa ma nieco mniejszą średnicę od oryginalnej. Ciekawe jak z mocowaniem :niepewny:

:
zadzwoń do gościa od tej lampy i spytaj jakie ma wymiary i porównaj z oryginałem, a uchwyty jeśli nawet by oryginalne nie pasowały to szukasz kogoś kto niedaleko od Ciebie obrabia metale i wykona Ci jakieś "bajeranckie" uchwyty

GS 500 SF
:
kiedyś było napisane, że słabo z upchnięciem kabli w zamiennikach... Spróbuj poszukać oryginalnej od bandziora, może się trafi okazja.

Hitman
[Usunięty]
:
hmm... no właśnie a może mi ktoś wytłumaczyć po co do lampy idzie tyle kabli? :zdziwko: bo widziałem że wiązka jest gruba ale jeszcze lampy nie rozmontowywałem

:
no bo tam chyba troszkę prądu ciągnie ta lampa więc są grube kable, tam jest chyba H4 więc idą trzy plus postojowe. ja w lampie podwójnie zespolonej miałem 2 razy więcej kabli i paskudnie wystawały : /

GS 500 SF
:
Hitman napisał/a:
hmm... no właśnie a może mi ktoś wytłumaczyć po co do lampy idzie tyle kabli? :zdziwko: bo widziałem że wiązka jest gruba ale jeszcze lampy nie rozmontowywałem


W lampie masz kilka kostek, złączy, a idą do nich m.in. wiązka "główna" od tyłu motocykla do lampy, wiązka stacyjki, przełączników kierownicy, kierunkowskazów, kontrolek i podświetlenia zegarów.

:
Ta lampa niestety nie pasuje do GSa. Dałem się na to nabrać jak zmieniałem angielski reflektor na świecący po naszemu. Lampa jest za głęboka. Zamieszczam zdjęcie. Z lewej taki oto reflektor a z prawej oryginał:


Niestety przekładka odbłyśnika z żarówką nie była możliwa. Jedyna opcja aby zamontować tą lampę to dorobić przedłużenie:

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


Hitman
[Usunięty]
:
no właśnie tak mi się wydawało że może być z tym problem jak widziałem kształt lampy na zdjęciach i ilość miejsca w motocyklu. Dobra, wiec wybór pada jednak na oryginalną :) . Dzięki wielkie.

:
http://www.jackmotors.pl/...-178mm-h4-clear panowie montował ktoś taki wklad lampy ? Org ma bodajże 175

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.