Czy ktos tu sie jeszcze udziela?
Odpowiedz do tematu

:
Lata ktoś dzisiaj? Najlepiej ok 20 bo grzeje mocno.

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Są chętni na spotkanie w week? :)

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Zależy o której i gdzie xd

Blakuś
:
Zaproponuj coś, ja mam chwilowo luźny grafik :p

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Ktoś, coś dzisiaj?

:
nocne czwartkowe to jeszcze istnieją? mam zakodowane, żeby się w krk w czwartki w nocy nie pokazywać, bo wzmożone patrole i mogą mnie zahaltować za wydech głośny :)

:
Było ostatnio ale się szybko przeniosło na wschodnią obwodnicę.

:
łełek napisał/a:
nocne czwartkowe to jeszcze istnieją? mam zakodowane, żeby się w krk w czwartki w nocy nie pokazywać, bo wzmożone patrole i mogą mnie zahaltować za wydech głośny :)


Kumpel z Krk mówił że lata na czwartkowe bora bora, wiec chyba istnieją.
Mówił jeszcze o czwartkowych w Jaworniku w McD przy zakopiance.

Widze, ze na grupie poludnie marazm jak na naszym forum... ludzie przenoszą sie na grupy na FB.

:
Właśnie wróciłem z przejażdżki. :rotfl:

Tak se jeździłem po mieście aż wyleciałem na Zakopiankę i coś mnie podkusiło, żeby pojechać na patelnie w Chabówce, w końcu taka ładna pogoda. Okazało się, ze przez remont wiaduktu korek na jednopasmowej drodze sięgał 20 km, jak dotarłem do patelni to już było ciemno, za to nie było nawierzchni, bo zdjęli asfalt do remontu :rotfl: , trzeba było przepchąć się przez 15 km korka w drugą stronę, i wtedy lunął deszcz. Godzina jazdy w lodowatej ścianie wody, a ja tak jak w pracy, w dżinsach, letnich rękawicach i kurtce bez podpinki. Po 15 minutach nie miałem już suchej rzeczy na sobie, po 40 stracilem czucie, ostatni kwadrans tylko siłą woli, przez chwilę nie mogłem zejść z motocykla pod domem.

Było super, teraz czas na Elefantreffen.

:
No cóż, zdrowia w takim razie życzę :D Sam od kilku dni przeziębienie wygrzewam :wstyd:

:
Hej! Odnośnie małopolski znacie jakieś fajne miejsca do odwiedzenia na moto? Z góry mówię że więszkość zamków zwiedziłem lub mam w planach a zabytkowe kościoły mnie nie interesują :P Fajnie byloby ustalić gdzie warto sie wybrać i zrobic jakaś krotką wycieczke jak bedzie pogoda.
Pozdr!

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Chodzi Ci o jakieś miejsca do których się jedzie i na miejscu zwiedza? Czy przykładowo jakieś fajne trasy gdzie się fajnie jedzie?
I co nazywasz krótką wycieczką? :D

:
Exodus napisał/a:
I co nazywasz krótką wycieczką? :D

O toto. Znam takich krakusów co biorą kanapki i termos z kawką na wyskok do Ojcowa :D

:
Exodus napisał/a:
Chodzi Ci o jakieś miejsca do których się jedzie i na miejscu zwiedza? Czy przykładowo jakieś fajne trasy gdzie się fajnie jedzie?
I co nazywasz krótką wycieczką? :D



zawsze można wyskoczyć do Warszawy, żeby pojechać na wycieczkę do Krzyżtopora i Sandomierza, nieprawdaż?

baja bongo i do przodu :D
giełes pińcet eeeee -> Fazeratti FZS600 (Paszczak)
:
Anka eS napisał/a:
Exodus napisał/a:
Chodzi Ci o jakieś miejsca do których się jedzie i na miejscu zwiedza? Czy przykładowo jakieś fajne trasy gdzie się fajnie jedzie?
I co nazywasz krótką wycieczką? :D



zawsze można wyskoczyć do Warszawy, żeby pojechać na wycieczkę do Krzyżtopora i Sandomierza, nieprawdaż?


I liczyć na to, że skoro się jedzie ze studim to będzie umiarkowane tempo.. W końcu On, DL650 i duża kolumna motocykli to nie może być szybkie połączenie zagrażające bezpieczeństwu prawa jazdy w terenie zabudowanym.. :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.