Suzuki Bandit 400, 1996 r., Modliborzyce
Odpowiedz do tematu

: Suzuki Bandit 400, 1996 r., Modliborzyce
Witam,
Motocykl został sprowadzony z Belgii, posiada dowód rejestracyjny belgijski. W motocyklu jest nowy akumulator. Motocykl jest po czyszczeniu i synchronizacji gaźników, są nowe świece, został wymieniony olej i filtr. Motocykl jest do poprawek lakierniczych, chyba że komuś nie zależy na wyglądzie ;) Ma bardzo mały przebieg, niecałe 3000. Cena 3500 zł, do niewielkiej negocjacji.
Link do ogłoszenia https://sprzedajemy.pl/suzuki-bandit-400-modliborzyce-6bea9f-nr52535732


Wszędzie dobrze, ale na motocyklu najlepiej :)
:
dodaj zdjęcie bezpośrednio do ogłoszenia i popraw proszę opis odnośnie przebiegu...
wierzysz w to, że motocykl ma przejechane niecałe 3000km ? stan na foto wskazuje na wyższy przebieg. Tobie przekręcił się licznik? czy już tak kupiłaś?

:
Próbowałam dodać zdjęcie, ale nie wczytało się. Postaram się to zrobić jeszcze raz później. Odnośnie przebiegu, nie będę niczego poprawiać. Proszę mnie nie obrażać, nie jestem żadnym handlarzem, który cofa liczniki. Kupiłam moto bezpośrednio od Belga, a oni nie bawią się w cofanie liczników. A co na zdjęciach ponad dwudziestoletniego motocykla wskazuje na jego większy przebieg? Rdza czy drobne rysy?

Wszędzie dobrze, ale na motocyklu najlepiej :)
:
czy ja gdzieś zasugerowałem, że cofnęłaś licznik?

zadałem pytanie: "Tobie przekręcił się licznik? czy już tak kupiłaś?"
miałem na myśli czy moto ma 103000km czy 203000km :D , bo licznik liczy tylko do 99999km

co do stanu moto to jesli ma 3000km przejechane to opony i napęd powinnny byc jak nowe, raczej nie popsuły się od stania przez 20 lat na deszczu
spoko, wierz na słowo Belgom ;)

:
To ja od siebie dodam tylko, że jeśli nie poprawisz ogłoszenia to zostanie ono usunięte. Jest niezgodne z regulaminem forum. W ogóle nie powinno zostać zaakceptowane...

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Nie wiem dlaczego nie mogę dodać zdjęcia. W związku z tym, jeśli uważacie to za konieczne- usuńcie to ogłoszenie. O przebiegu moto świadczy również chociażby stopień zużycia podnóżków czy innych drobnych elementów. Napęd w Bandicie jest ok, ale nie będę nikogo przekonywać do swoich racji.

Wszędzie dobrze, ale na motocyklu najlepiej :)
:
Specjalnie zaakceptowałem ogłoszenie żeby wywołać dyskusje na temat przebiegu moto.
Zdjęcie dodałem.

Jak Koleżanka nie chce już wystawiać tego ogłoszenia to skasujemy.

:
Bardzo ładny Bandit. Trochę nad nim trzeba popracować... Co do przebiegu to słyszałem, że Belgowie potrafią wyprowadzić nową sztukę z salonu a potem schować do szopy na 20 lat, czasem nawet na dłużej :P nikita wrzuć szczegółowe fotki napędu, opon itp. forum wszystko wytropi :hyhy:
nikita napisał/a:
od Belga, a oni nie bawią się w cofanie liczników
:facepalm: :wstyd:
Nawet nie wiesz w co potrafią się bawić, żeby sprzedać moto/auto
Polakowi/Turkowi/Ruskiemu... :rotfl:

:
Ogłoszenie jest aktualne i oczywiście, że chcę aby zostało, chodziło mi tylko o zdjęcie. Zapraszam do oglądnięcia Bandita na żywo, wtedy możemy podyskutować o przebiegu :)

Wszędzie dobrze, ale na motocyklu najlepiej :)
:
Ja dla mnie to zębatka jest ciut zbyt ostra, jak na ten przebieg ;D

:
yaszczi napisał/a:
czy ja gdzieś zasugerowałem, że cofnęłaś licznik?

zadałem pytanie: "Tobie przekręcił się licznik? czy już tak kupiłaś?"
miałem na myśli czy moto ma 103000km czy 203000km :D , bo licznik liczy tylko do 99999km

co do stanu moto to jesli ma 3000km przejechane to opony i napęd powinnny byc jak nowe, raczej nie popsuły się od stania przez 20 lat na deszczu
spoko, wierz na słowo Belgom ;)



Też mi wygląda jakby moto pamiętało przejechane 103.000 :cwaniak:

:
Mi sie wydaje że przebieg dużo mniejszy niż pisze koleżanka, nie ma nawet lusterek więc pewnie jeszcze przed przeglądem zerowym.

Das Drone !!
:
Nie czepiajcie się. Jak na moto wyciągnięte z jeziora po 20 latach wyglada całkiem zacnie :troll2:

Nie wierzę w życie pozazlotowe
:
oplułem monitor

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.