Czy ktos tu sie jeszcze udziela?
Odpowiedz do tematu

:
Nieeeee, byliśmy zajęcie podziwianiem kobiecych wdzięków :P

:
Grzechu16 napisał/a:
Rob7on napisał/a:
Byliśmy w Żywcu, później Sucha i dom.

Byliście po drodze oglądnąć ośrodek czy faktycznie stoi czy to jakaś ściema z tym zlotem? :D

Że ja wcześniej nie przeczytałem, akurat byłem wtedy w okolicy Jeziora Żywieckiego z soboty na niedziele. Miałem w planie zobaczyć czy faktycznie jest ów ośrodek jest tam gdzie Grzechu podał ale zbyt długo dochodziłem do siebie po nocy :rotfl: , a później deszczem mnie straszyło więc spierniczyłem stamtąd szybko :P

Grzechu jak na maj sprzęt to rozumiem, że na zlocie oblewamy zakup maszyny? :D

Może jakieś latanko 3 maja ? Ktoś coś chętny?

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
Jak w tym roku, w małopolskim dalej cisza?

:
Wszyscy w garażach szykują sprzęty.. :)

:
Ja to nawet jeszcze nowej oliwy nie kupiłem, nie wspominając o filtrze :wstyd: A dzie jeszcze nowe opony :rotfl:

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
A to trzeba wymieniać co roku? :D

:
W tym roku aktywuje się w małopolskim także mam nadzieje, że bedzie z kim polatać. Aktualnie przęt jeszcze niegotowy :P

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Ja myślę, że będzie trzeba założyć osoby temat w dziale na latanie i żeby każdy zainteresowany sobie zaznaczył obserwowanie.. Bo inaczej będzie łatwo przegapić bez powiadomienia mailowego..

:
Exodus napisał/a:
A to trzeba wymieniać co roku? :D


W gsie był spalany na bieżąco i w miarę uzupełniany więc nie było potrzeby :cwaniak:

Ale sv myśle, że raz na 2 sezony sie należy :D

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
Vankel napisał/a:
Exodus napisał/a:
A to trzeba wymieniać co roku? :D


W gsie był spalany na bieżąco i w miarę uzupełniany więc nie było potrzeby :cwaniak:


True.. :D

A tak przy okazji, napiszę tutaj bo nie chce mi się nigdzie wysyłać: ktoś jest zainteresowany Motulem 5100 10W40 w ilości około 2 litrów? Aktualnie przerzuciłem się na syntetyk i szkoda żeby się zmarnował. Został z zeszłorocznej wymiany i zapasu wożonego na dolewki. Cena racjonalna do uzgodnienia :)

:
Proponuje jutro spota przy plaży Bagry o 19.00. Jak komuś nie pasuje to proponować inne terminy/godziny. W programie runda po Krakowie/okolicy :)

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Na zlot się szykuj a nie plażing.. :D
Miejsce jeszcze jest wolne, czeka na Ciebie!

A odnośnie jutra to na ten moment mam niestety inne plany okołozlotowe.. :(

:
Chcialbym jechac ale nie dam rady :|
Jakby ktos chcial polatac to pisac.

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Ja odpadam w tym terminie, musiałem się rozchorować przed zlotem, mam nadzieję, że przejdzie do czwartku.

:
xalor, nie próbuj chorować nawet dłużej niż do czwartku do 9!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.