Tylny amor gs 500 pomocy!!!
Odpowiedz do tematu

: Tylny amor gs 500 pomocy!!!
Siemano znowu ja, rozbieram przed sezonem moto i robie to co wygląda na to co być powinno zrobione. Postanowiłem odkręcić wahacz i go odmalować bo ma dużo rdzy ponieważ kapało na niego z akumulatora.... no i pojawił się problem gdyż odkręciłem centralny amor i dupa zardzewiały itp, i nie działa... kiwak tez w stanie agonalnym tzn łożyska pracują dobrze ale wygląd ehmm wszędzie ruda... kiwak nie jest drogi w stanie bardzo dobrym wiec kupić można tylko pytanie czy z nowszego modelu czyli tego po lifcie uchwyty i rozstawy sa takie same?? no i pytanie o amor tylny bo uzywke kupie i dalej niewiadomo czy bedzie dobry ;( wiec postanowiłem kupić jakiś lepszy od innego moto ale znow pytanie czy bedzie pasował np z sv650?? no jesli nie to moze z innego ?? ale tak żeby nie zmianiać prowadzenia moto itp...

:
Jak by co to mam a raczej będe miał oryginalny na sprzedaż. U siebie zmieniałem kołyskę wahacza z aluminiowej na stalową i weszła.
Co do innych amortyzatorów: http://wiki.gstwins.com/i...rades.RearShock

GS 500 SF
:
No dobra ale ja mam kołyskę stalową gdzie ty miałeś aluminium??

:
we wcześniejszych modelach była aluminiowa 89-94. 95 już chyba miała stal :) wraz z nowym zaciskiem hamulca.

GS 500 SF
:
ok, ja mam stalową kiwaczke ale stary zacisk hehe i mam rok 95...

:
byś zobaczył co u mnie było po kupnie :D a co jest teraz i nad czym aktualnie pracuję ;)

P.S. na weekendzie jest http://www.radiator-motot...ocyklowe-narol/ więc zapraszam.

GS 500 SF
:
Pracuje na weekendzie wiec odpada.... no ja też pracuje nad tym żeby do sezonu go zrobic i polatac...

:
ok, w razie czego pisz pw/maila

GS 500 SF
:
Z tego co pamiętam z bandita pasuje amor

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Bociek rozwiązałem twoją zagadkę ze sprawą aluminiowego kiwaka... otóż właśnie w bandicie były takie..

:
bardzo prawdopodobne :) a ja na dniach dowiem się czy ten z r6 podejdzie :)

GS 500 SF
:
ja znalazlem gościa co piaskuje i maluje proszkowo w krasnobrodzie jade do niego w piatek pomalowac wahacz

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.