Retbike czy Wintex?
Odpowiedz do tematu

Aikikai
[Usunięty]
: Retbike czy Wintex?
Witam

Chciałbym poznać Wasze opinie o tych firmach. Kiedyś pytałem o samego Retbike i wiem, że jest to solidna polska firma, jednak ostatnio w sklepie z osprzętem motocyklowym sprzedawca polecił mi produkty Wintex. Mówił także, że zaczynają się one lepiej sprzedawać niż produkty Retbike.
Mam na oku kurtkę Wintex model URBAN 2008 w cenie 375 zł. Oglądałem ją i wydała mi się całkiem fajna. Ma protektory na łokcie, barki i plecy, tylko nie wiem z czego są wykonane, (wydawały się dość twarde). Mają możliwość podpięcia spodni. Nie wiem czy mają dopinany kołnierz. Osobiście skłaniałbym się bardziej ku Wintexowi, gdyż, muszę przyznać, bardziej mi się podoba estetycznie niż Retbike.

Może ktoś z Was używał kurtek tej firmy? Czy są godne polecenia?

Oto zdjęcie modelu URBAN 2008:


Pozdrawiam
Aikikai ;)

P.S.
Ponownie witam Wszystkich po mojej długiej nieobecności ;)

nefliqs
[Usunięty]
:
Nie użytkowałem ubrań Retbike'a czy wintex'a. Ale jak latałem za portkami to w dwóch sklepach, które de facto sprzedawały retbike'a odradzali mi tę marke. Sprzedawczyni w jednym z nich powiedziała mi, że już w ogóle z Retbike'a rezygnują i nie będą tego zamawiać, ponieważ zbyt często mają reklamacje. W drugim sklepie koleś polecał mi jako tanią alternatywe właśnie produkty Wintex'a. Nie odpowiada to może ściśle na twoje pytanie, ale ja obstawiałbym Wintex'a.

P.S. A katana fajna, podoba mi się:)

Shadow
[Usunięty]
:
qrcze ale tekstylia to sie drą jak cholera przy glebie :D

:
jaaasne jeszcze napisz że tak samo jak jeansy ....


:]

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
Shadow
[Usunięty]
:
tak samo moze nie ale fakt faktem ze kawalki zostaja po glebie :D

:
Shadow napisał/a:
qrcze ale tekstylia to sie drą jak cholera przy glebie :D

http://www.retbike.pl/menu/testy.html

Mnie to np przekonało.

:
Ja się przy ślizgu na moto przejechałem po asfalcie (co prawda dosłownie kilka metrów) w kurtce tekstylnej Modeki i ku mojemu zdziwieniu po dotarciu do domu nie znalazłem na niej żadnych śladów wypadku - a leciałem na bok, podpierając się przedramieniem

marek
[Usunięty]
:
Nie lepiej dołożyć parę groszy i kupić coś solidnego ?
http://www.allegro.pl/ite..._r1_r6_gsx.html

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.