Regulacja gaznikow bez sprzetu specjalistycznego
Odpowiedz do tematu

: Regulacja gaźników bez sprzętu specjalistycznego
Wiem, że zaraz się zacznie, że temat wałkowany, że było itd, ale po prostu nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Przeczytałem już kilka wątków, a nawet zajrzałem do książki Dmowskiego i nie mogę się dowiedzieć czy jest możliwe odpowiednie wyregulowanie dwóch gaźników bez sprzętu typu Colortune. Jedni piszą, że da radę. Inni, że nawet jeśli obroty będą ok to bardzo możliwe, że na poszczególnych cylindrach mieszanka nie będzie się zgadzać, tj. będą nieodpowiednie stosunki powietrza do benzyny. Czy ktoś może mi powiedzieć czy robił coś takiego sam bez użycia specjalistycznych narzędzi i od razu najlepiej jak to zrobił?

:
Pamiętaj, karma wraca. Zrób to na oko, to na oko będzie jeździł. Te kilka złotych jednak warto zainwestować. Na oko i słuch i bez narzędzi można WSK regulować.

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Wske bez srubokreta tez cieżko xD ja chyba też będe musiał zainwestować w colortune, wyjdzie taniej niż oddawanie do serwisu :) a colortune zostanie i moze sie przydać

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Dokładam swoje 5 groszy. Da się podobno zrobić mieszankę na słuch, na obroty, na kolor świec i inną magię ale trzeba umieć to zrobić ;) . Mi pomimo miliona wątków nerwy się skończyły może dlatego że color tune wykazała lewe powietrze. Tego już się nie dowiem ;) kupiłem tą świecę za 100 zł używkę a ile w tej cenie spokoju tylko ja wiem. Do dziś robię synchro na wężykach sylikonowych z olejem i daje radę ale mieszanki już nigdy więcej ;) Tak że kolego daj spokój oszczędzisz sobie nerwów .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.