Witam Wszystkich Serdecznie
Odpowiedz do tematu

Aikikai
[Usunięty]
:
Hej adwnet,

Powodzenia z motocyklem ;) ja chciałbym kupić GS ale używany, bo na nowy mnie nie stać, a poza tym dosiadając używanego nie będę miał obaw co do rozpoczęcia używania go :D

Jak chcecie robić zlot, to poczekajcie na mnie :P Tak do września powinienem mieć GSa

Pozdrawiam
Aikikai

Ostatnio zmieniony przez Aikikai Pon 08 Paź, 2007, w całości zmieniany 2 razy
:
heh nie ma problemu nastepny sezon musi sie rozkrecic ekipa mysle ze bedzie zgrana i uda sie zrobic jakis "zlot" albo taki wypad na tor np poznań :)

adwent
[Usunięty]
:
dzięki cygan- ksywka jest od nazwiska :wink:
Akikai - też mam obawy z dosiadaniem nowego - zastanawiam się nad jakimiś gmolami - nie wiem tylko czy da się założyć na wersję obudowaną.
Grzechu16- piszę się na zlot, natomiast tor w Poznaniu mogę sobie pooglądać :lol: - nie czuję sie na siłach śmigać na nim, ale może za jakiś czas....

:
adwent napisał/a:
dzięki cygan- ksywka jest od nazwiska :wink:
Akikai - też mam obawy z dosiadaniem nowego - zastanawiam się nad jakimiś gmolami - nie wiem tylko czy da się założyć na wersję obudowaną.
Grzechu16- piszę się na zlot, natomiast tor w Poznaniu mogę sobie pooglądać :lol: - nie czuję sie na siłach śmigać na nim, ale może za jakiś czas....


co do pierwszej części to kurde nie widze bardzo miejsca na gmowe w Fce ani nawet na crash pady... wiec moim zdaniem z tym moze byc problem....

a co do toru to przeciez wcale nie trzeba szaleć:) a czy nie miło jest pośmigać po winklach na bardzo dobrej nawierzchni ? :)

adwent
[Usunięty]
:
prawda prawda - byle nikt tego mojego śmigania nie oglądał :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.