TAKAI
Odpowiedz do tematu

: TAKAI
Hej, czy miał ktoś z Was styczność z kaskami firmy TAKAI? Jak wrażenia? Wiem że to raczej niższa półka i kokosów nie ma się co spodziewać. Na szybko przeglądałem internety i nie trafiłem na wiele opinii o tej właśnie marce. A co Wy sądzicie?

:
Ja bym to z miejsca odpuścił. Wyglądają bardzo średnio. Ogólnie trzeba mieć świadomość że nie da sie kupić dobrego kasku za 250pln. Przydało by sie dorzucić przynajmniej te 200pln :P

Das Drone !!
:
No tak, muszę przyznać rację. Wziąłem go jedynie pod uwagę z powodu tego że jest to szczękowiec a ten akurat byłby wygodną opcją dla mojego jeżdżenia w okularach.
Polecacie jakiegoś integrala dla okularników? Szczękowy również wchodzi w grę. Budżet oscyluje w granicach 400pln

:
W tej cenie LS2, Naxa, HJC CS-14, coś od AGV może. A czy będzie git z okularami - tu by trza przymierzyć ;)

Das Drone !!
:
SECA, ale z okularami to nw czy mają wyjmowane kanaliki. Są też szczękowce z SECA za około 400 pln. Ja mam Seca Falcon, i nie moge złego słowa powiedzieć, fajna blenda, jedynie po sezonie zaczęła parować szybka, ma on miejsce na pinlocka więc kwestia zakupu. Przy ślizgu lekko się zarysował, ale to trzeba się przyjrzeć żeby zobaczyć. Poza tym fajny wygodny, nie ma turbulencji nawet przy 160. Powyżej trochę rzuca, ale tak to jest okey, wentylacja nie jest powalająca, ale działa, w lecie czuć powiew zimnego powietrza. No ale też nie oczekujmy nie wiadomo czego za 350 zł (tyle kosztował) :)

SV 650S


Jeśli pomogłem kliknij "+" ;)
:
Sporo modeli kaskow ma poprostu wyzlobienie na okulary. Najlepiej wybrac sie do jakiegos wiekszego sklepu i sobie pomacac a pptem kupic w necie :)

Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...

-------------

Motorynka PONY ---> Romet Kadet ---> Yamaha Mint ---> Derbi GPR ---> Suzuki GS 500 ---> Suzuki GSX 1100 ---> Africa Twin
---> Jeep Wodnik Szuwarek
:
Dzięki wszystkim za pomoc! Była bardzo przydatna, uczyniłem jak mówiliście przejechałem się po sklepach i pomierzyłem, okazało się niestety że na sensownego integrala nie ma co liczyć, wyżłobienia na okulary okazał się stanowczo zbyt małe, może problemem okazały się zbyt szerokie oprawki. Zdecydowałem się jednak na szczękowca, tym oto sposobem wylądował wczoraj u mnie szczękowy LS FF370, sprawdzimy jak będzie się sprawował, pojeżdżę dłużej to może naskrobię jakąś krótką opinię. :P

:
Zdecydowanie odradzam
;)

pawulo40
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.