slaskie
Odpowiedz do tematu

:
To ja zmykam już. Jeszcze buty ubrać i za 5 minut wyruszam.
Innych GS-owców zapraszam na TG.
O 18:50-19:00 wyruszamy w świat na 50-80 km wypad w świat. Integracja musi być.

:
hubertgontarz napisał/a:
50-80 km wypad w świat


to jak rozgrzejecie sprzety to gdzie juz pojedziecie :P

Suzuki GS 500 '2001 --> sprzedany
Yamaha TDM 850 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSX-R 600 K2 '2002 --> sprzedany
Suzuki GSR 600 ABS '2006 --> sprzedany
:
Yarccom napisał/a:
to jak rozgrzejecie sprzety to gdzie juz pojedziecie :P

do domu ;)

:
Yarccom nie czepiaj się.
Świat zdobyty...71 km przejechane.

Mały ten mój świat.

kiko85
[Usunięty]
:
Elo, z chęcią bym z kimś pośmigał. Mieszkam pomiędzy Rybnikiem, a Gliwicami jak co to możemy sie jakoś zgadać:)

Pozdrawiam

sajberek
[Usunięty]
:
A ja pochodze z Dąbrowy Górniczej, chociaż pracuje w Warszawie. Niedawno odebrałem prawko i zamierzam się wybrać do Dąbrowy mojim GSem w przyszły weekend. Oby pogoda była dobra. Organizujecie razem jakieś wypady do knajpki na cole? Z chęcią bym pogadał z bardziej doświadczonymi użytkownikami GS'ów.

Pozdr.
M.

killer83
[Usunięty]
: Ja z Tarnowskich Gór
Witam wszystkich Forumowiczów

Jestem z Tarnowskich Gór, posiadam GSa od niedawna. Jak narazie dwa razy pojechałem do roboty do Katowic i w niedziele zrobiłem sobie wycieczkę: TG -> Wielowieś -> Koszęcin -> Rusinowice -> Lubliniec -> TG (100km), potem jeszcze skoczyłem zobaczyć te widoki z Kopca o których pisał hubertgontarz (rzeczywiście widać te Wyżynę Krakowską ;) )

Fajnie sie woziło tylko nudnawo samemu, wiec mam nadzieję, że sie umówimy w najbliższym czasie na jakiś wypadzik :)

Pozdrawiam

:
Hej Killer a co Ty się nie chcesz tak z wszystkimi przywitać tylko tymi z Katowic? hehe :) pozdrawiam

KomaR
[Usunięty]
:
:)

:
Widok z Kopca Świetny.

Proponuję zrobić wypad, wycieczka pod tytułem: dwa kopce to początek.

Trasę mam obmyśloną: Kopiec w Piekarach - piękne miejsca Katowice i okolic - okolice Krakowa - Wisła - Kopiec Piłsudzkiego i powrót.

Wycieczka na jeden dzień od 8 rano do 20.
Trasa na 350 km.

killer83
[Usunięty]
: :)
Sory Grzesiu, ale tak mnie jakoś ciągnie to swoich ;)

Hubert ja sie pisze, tylko musimy sie umówić kiedy. Przyszły weekend mam już zaplanowany... :)
P.S. Hubert napisalem do Ciebie na gg. doszło???

Spajdi
[Usunięty]
:
Witam Panowie ja jestem z Rybnika, co prawda jak na razie to się uczę jeździć i troszkę kaleczę, ale szybko to opanuje hehe GS to mój pierwszy sprzęt :hyhy:

Przy okazji znacie jakieś dobre serwisy w okolicy Rybnika ? Rybnik/Żory/Wodzisław itp. ? Chciałbym dać GS'a do sprawdzenia bo powoli schodzi z obrotów...

Pozdrawiam :ok:

manek37
[Usunięty]
:
Witam wszystkich jestem z Rudy Śląskiej GS'a mam od listopada tamtego roku ,trochę staram się śmigać tam i tu ,często jestem w Chudowie.
Pozdrawiam :ok:

:
witamy i pozdrawiamy !

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Witam. Zapraszamy do działu "Powitania" :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.