Zegarek + woltomierz
Odpowiedz do tematu

:
tmi napisał/a:
Po co w czasie jazdy informacja o napięciu akumulatora?


Miałem taką sytuacje że regulator padł, podawał za duże napięcie ale nie zawsze, akurat gdy go sprawdzałem woltomierzem był ok, przekonałem sie o tym dopiero jak zniszczylem akumulator, dlatego ważne jest żeby cały czas mieć kontrole, ja mam diodowy z zakresem co 1V, gdy przekroczy 15V zapala się ostatnia czerwona dioda.

:
Zamówiłem dwa wyświetlacze z chin przez Aliexpres. Cenowo wyszło mnie mniej więcej 50% tego, ile zapłąciłbym u nas za te same produkty. Kupiłem wyświetlacz biegów 6 biegowy czerwony, z literą N świecącą na zielono, oraz drugi pokazujący godzinę, temperaturę i woltaż akumulatora, świecący na niebiesko. Oba wyświetlacze świecą wystarczająco jasno, a w przypadku niebieskiego zastanawiam się nad jego przyciemnieniem przez folię szarą/czarną, ale to się okaże kiedy będzie zamontowane na moto i w użytkowaniu. Wyświetlacz niebieski ma dwa guziki na krótkim kabelku służące do ustawienia godziny, oraz przełączania pomiędzy funkcjami lub ustawienia automatycznego przełączania - 5sec każda funkcja. Zastanawiam się nad zamontowaniem ich do moto i jako, że nie chcę wiercić, ani wycinać dziur w zegarach, czy półce to prawdopodbnie zrobię takie "pudełko" z laminatu montowane na zbiorniczku płynu hamulcowego na kierownicy. Wmontowałbym sobie wtedy w to panel od podgrzewanych manetek i oba wyświetlacze. Ale jak będę to robił to i pewnie tutorial zmajstruję. Zdjęcia poglądowe:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.