MotoMikolajki 2015 - 05.12.2015 (Sobota)
Odpowiedz do tematu

: MotoMikołajki 2015 - 05.12.2015 (Sobota)
Siema.

Czy może ktoś jeszcze z forum się wybiera w tym roku? Proponowałbym gdzieś się ustawić i pojechać grupą (jeżeli taka się znajdzie bo na razie to cienko...). :D

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
squarek, może nav :> >>>>>

Ja będę pilnie się uczyć w szkole do 14 :(

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
A wy przypadkiem nie jedziecie na jakieś zawody enduro??

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


:
Jedziemy, po zajęciach :) Dlatego długo nie zabawię.

XR&XR&FE
:
chlodno dość ale chętnie przepalę moto przed styczniową Gambią ;)

Nie Jedź Szybciej Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać...

-------------

Motorynka PONY ---> Romet Kadet ---> Yamaha Mint ---> Derbi GPR ---> Suzuki GS 500 ---> Suzuki GSX 1100 ---> Africa Twin
---> Jeep Wodnik Szuwarek
:
Planuję być. Gdzieś konkretnie się spotykamy czy na miejscu będziemy się szukać?

Naukę jazdy na moto rozpoczynasz z workiem pełnym szczęścia i brakiem doświadczenia.
Cały bajer polega na tym żeby nabyć tego drugiego zanim skończy się to pierwsze...
:
Odpaliłem dziś moto, nawet się przejechałem kawałek bez kasku a teraz mam dylemat bo przez to gardełko siadło i nawet śliny nie mogę przełknąć, jak przejdzie do piątku wieczorem to jadę.
Jeśli już pojadę to będę przy bramie nr2. bo tam podobno można nabyć strój mikołaja.

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
A mnie niestety tym razem nie będzie :zly: , dzisiaj wybywam służbowo z Wawy i wracam dopiero w środę

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
To co, spotykamy się gdzieś czy szukamy się na miejscu? Pod 2oo? Pisać bo czasu coraz mniej.

SÓZÓCKI GS500 ---> KAWAŁSRAKI ER6F ---> SÓZÓCKI FX650 FREEWIND ---> MOTÓRYNKA YBR250


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.