Wydech firmy nexxus
Odpowiedz do tematu

:
A orientujesz się jak jest z policją tzn jak mnie zatrzymają z głośnym wydech em to jak założę przy nich tego db kilera to coś mi grozi ? Jakiś mandat ? Pewnie zależy jak trafię nie ?

:
Hm, ja bym sie martwil o przeglady a nie o policje. Musialbys miec naprawde ogromnego pecha zeby policja zatrzymala Cie za wydech. Wiekszosc policjantow olewa, z reszta i tak nieliczne jednostki w kraju maja mozliwosc pomiaru glosnosci wydechu na miejscu.

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
GS za głośny wydech to by się tylko pośmiali :D można kupić fajny wydech z db-kilerem ale to na 100pln się nie skończy

GS 500 SF
:
Będę szukał okazji może znajdę

:
Mam taki wydech choć pewnie temat już nieaktualny ale jeśli ktoś szuka to na moim moto jechał Adam Motovlog. wydech w 100% do polecenia nie za głośny nie za cichy jak masz dobre słuchawki to posłuchaj :] ktoś napisał że porównywalny do orginału i szczerze mówiąc gówno prawda na wolnych chodzi tak głośno jak orginalny przy 8tyś obrotów :hyhy: https://www.youtube.com/watch?v=TQlSsLP9LLo

:
wiela ?

:
Mój wydeszek nie na sell :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.