Spocik 17.10
Odpowiedz do tematu

:
Phi!!!!

Barek jak był pełen.. tak jest pełen.......... :(

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
emkags napisał/a:
Barek jak był pełen.. tak jest pełen.......... :(

to przez te % łapane po drodze, bo ile można pić :P Ale skoro nadal jest pełny to kiedy zbieramy się na part 2? ;)

:
Monti Monte, na wiosnę... i na gokarty :D

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Haha ja byłem tak styrany po robocie ze zasnąłem w samochodzie po zaparkowaniu. Bang! Nie ma że boli zapierdalac trzeba ;)

"Życie grozi śmiercią"
:
Ja bylem naszykowany na impreze ale nie dostalem adresu tak ze tyle z imprezy :(

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
MacGyver, hola hola!!!

dostałbyś jakbyś napisał na fejsa, albo wcześniej na forum :(((( (((((

Krasnal DRZ400E
------------------------------
SÓZÓCKI ll GS500F || Chądzina 600f4i '03 || Brzydal GS650F Dakar|| Jamaszka XT600 '00
:
Było minęło

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
z pod palmy to nawet ja trafie:) do emki na trzeźwo.

Po pijaku łatwiej:)

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Dzięki za super spot :D barku nie opróżniałem za to pojadłem pyszne przekąski :P

:
Somsiadki nie było. jestem zawiedziona.

I cherish my ignorance on the subject...
:
Mnie także było miło zobaczyć wasze mordki :padam:

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
dunja napisał/a:
Somsiadki nie było. jestem zawiedziona.

Ktoś się dobijał, pod koniec czułem swąd palonego plastiku a następnego dnia zauważyłem zblokowany dzwonek... cewka się stopiła ;)

Także jest przynajmniej jedna ofiara spotkania ;)

XR&XR&FE
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.