Latanie z Beata ;)
Odpowiedz do tematu

:
beata polata?:
http://www.forum.gs500.pl...p=221291#221291

:
poleci :D nie wiem jeszcze o której, gdzie, co i jak ale na 98 % będę :hyhy:

Kiedy chcesz tam być ?

:
ja do Pruszcza się wybieram 12-13 a do tego Strzebielina może w niedzielę się wybiorę.

:
Ja też wstępnie o 12-13 (jak zwykle) także jak coś to w kontakcie :)

:
yo beacia. jutro na 12 jadę z żonką na "konwój foodtrucków" na stocznie coś wszamać a później 13:15 z lotosu koło stadionu żużlowego jedziemy do pruszcza. reflektujecie czy jedziecie do strzebielina?

:
Kurcze fajna opcja. Do tego strzeblina na pewno nie jedziemy , ale nie wiem czy pojedziemy do Pruszcza. ...dam znać jutro

:
Czy Beata w tym sezonie polata ? :)

:
Jasne, Beata cały czas lata :)

Jak narazie nic nie planuję tylko wyjazdy na spontanie jak jest czas, ale myślę, że w majówkę gdzieś się można wybrać :)

:
Dzisiaj moto klan i kostkowo, - rozpoczęcie sezonu :-)

:
W sobotę była Krynica Morska i Piaski - polecam trasę :)

:
Ja też śmigam kiedy tylko czas na to pozwala....w niedzielę odwiedziliśmy Koszałkowo i zaliczyliśmy zjazdy na trójkołowcach 1 zjazd = 5 zł, a frajda jak u małego dziecka- polecam :) w ubiegłą środę na torze w Pszczółkach , zawsze coś....ale niestety na razie nic dalej :( a to pogoda nie pasuje, a to wolnego nie ma :/

Jak wszystko ułoży się pomyślnie to planujemy intensywny wyjazd weekendowy. W sobotę o 5 rano wyjazd do Lublina przez Jeruzel (słynne Wilkowyje) w niedzielę powrót traka ok. 1200 km. Mam nadzieję, że ja, mój rumak oraz mój tyłek damy radę ;)

:
Witam! Prawdopodobnie pojawię się gdzieś w ok. 3Miasta. Jakieś jeżdżenie na weekend planujesz? :)

:
Tak jak pisałam w planach wyjazd do Lublina jutro rano

:
Może jakiś trening na parkingu Ch Osowa, czasem widzę jak tam ludziska latają? Ktoś coś?

Lubię placki
:
Ale jaki trening?? :)

Suzi GS500 = Sózuki DR 350 '91 = Yamaha FZS 600 Fazer '03
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.