Egzamin???
Odpowiedz do tematu

SoSeN
[Usunięty]
:
Na Plastik czekasz ok 2 do 3 tygodni maksymalnie

:
Wszystko zalezy od wielu czynnikow. Jesli jesli pierwsyz raz wyrabiasz prawko - oraz zdawales egzam w miescie w ktorym bedziesz je wyrabial - to pojdzie to szybko - moga sie uwinac w rpzeciagu tygodnia. Jesli natomiast sprawa jest bardziej skomplikowana - poprzednie prawko wyrabiales w innym miescie etc.. - sprawa moze sei przeciagnac do 3 tygodni - u mnie tak bylo (2 tygodnie czekali na to az mi dokumenty poczta przyjda)

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
jinjun
[Usunięty]
:
Zależy od tego gdzie zdajesz i jak trafisz na przesyłkę z papierami. Raz prześlą z wordu papiery tego samego dnia, a czasem trzeba czekać parę dni. Ale min to tydzień, maksimum 2, jeżeli chodzi o Warszawę. Jakbyś robił gdzieś indziej to może się wydłużyć.

:
Odgrzewam kotleta.
7.5.2015, godz. 17:00 wielki (oby) dzień:)

Dzisiaj zaliczony wewnętrzny i od razu zapisałem się do WORDu.

Pozdrawiam

Gryngol

Honda Hornet 600 '01
:
Gratulacje :)
Ja również egzamin mam niedługo- 8 maja ;)
Pozdrowienia ;)

macel_x
[Usunięty]
:
No to powodzenia Gryniu!!!

:
Zdane. Wody mi odpłynęły i jestem w błogim nastroju. Idę polatać:)

Pozdrawiam

Gryngol

Honda Hornet 600 '01
Apologiusz
[Usunięty]
:
Cześć. ;-) ja jestem przed egzaminem. Powinno być oki.

Gryndol kolego powodzenia, rozwagi, wyobraźni. Życzę szerokości i miliona przejechanych kilometrów.
Bielsko pozdrawia!

:
Gryngol, gratki!
Apologiusz, powodzenia! :)
Tylko pamiętaj, że czasami sprzęty egzaminacyjne są w lepszym stanie technicznym niż te w szkołach. Ja oblałam swoje 1 podejście bo w szkole jedynkę trzeba było "kopać", a na sprzęcie egzaminacyjnym - nie, a plan był taki by przejechać ją na 2. Skończyło się tym, że próbowałam przejechać 8 na 3m biegu, oczywiście nieskutecznie :D

:
No moja xj6 miała 3000km przejechane, nigdy nie jechałem tak nowym motocyklem:)
Czysta przyjemność.

Pozdrawiam

Gryngol

Honda Hornet 600 '01
Apologiusz
[Usunięty]
:
Dziękuję będzie dobrze. .. u nas jest Suzuki gladius 650 na takim jeste gza i na takim sie uuczę. Moto bajka.
Miłego.

:
Moto prowadzi się jak kupa :D



http://forum.gs500.pl/vie...15798&start=105

Simson S51/1 1989r
Suzuki GS 500E 1997r
:
A według mnie Gladius to mocno niedoceniony motocykl

Suzuki GS500 1998'

sprzedany :(

Suzuki GSX600F 2002'

sprzedany :(
--------------------------------
Suzuki GSX-R 750 1988'
Triumph Sprint 1050 GT 2011'
Honda VFR800 1999'
:
Ja też uczyłem się na Gladiusie i egzamin też na nim był. Zdawałem na A2 a na tym samym motocyklu zdaje się też na A hehe to za rok będę miał łatwiej

Apologiusz
[Usunięty]
:
Pierwsze 2h jazd mialem na gs 500e i powiem szczerze ze jak wsiadlem na gladiusa to zupelnie inna bajka.... nie chce pisać ze gs jezdzi jak kupa choć nie którzy doswiadczeni koledzy tak twierdzą ale ja nie zamirrzam nikogo obrażać i Tobie kolego Read radzę tego nie robic.... nad gustami sie nie dyskutuje....
pozdrawiam Mariusz.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.