naklejki forumowe
Odpowiedz do tematu

:
Te napisy to gięte na zimno ? :rotfl:

elektryczna
[Usunięty]
:
hehe ;) mogę je bardziej dopasować.

:
proponuję jak już masz fotoszopa zaznajomić się z ilustratorem, który jest do tego typu prac dedykowany w produktach adobe i operuje na wektorach, no i paleta pantenone koniecznie aby mieć pewność co do koloru końcowego w końcu wzorniki są dostępne i widzisz co wyjdzie, bo monitory zwłaszcza LCD (w CRT były dla grafików specjalne urządzenia do kalibracji kolorów) mają tendencje do przekłamywania kolorów.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Ja na nie.
Nasze logo jest ok i nie ma co kombinować.

elektryczna
[Usunięty]
:


poprawiłam napisy, chyba, że po prostu tak bardzo nie chcecie nic a nic, to mogę stworzyć naklejki z tym logiem co jest, czyli nic nie zmieniać, tylko druknąć logo jakie jest. tylko to już napiszcie sami co chcecie.

:
elektryczna napisał/a:

tylko to już napiszcie sami co chcecie.

Ale wszyscy piszo, że nie chco <rotfl>

:
_adam_ napisał/a:
elektryczna napisał/a:

tylko to już napiszcie sami co chcecie.

Ale wszyscy piszo, że nie chco <rotfl>

:super: :super: :super:

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Ha ha ha ha ha ha ha

:
elektryczna napisał/a:
mogę stworzyć naklejki z tym logiem co jest, czyli nic nie zmieniać, tylko druknąć logo jakie jest.


elektryczna, patrząc na Twoje dotychczasowe dokonania (dla niewtajemniczonych odsyłam do fejsbóka) to nie straszne są Ci wszelakie prawa autorskie do wykorzystywanych grafik. W związku z tym również drukowaniem naszego logo bez jakiegokolwiek zapytania o to również nie będziesz się przejmować?

elektryczna
[Usunięty]
:
beacia500 napisał/a:
Ha ha ha ha ha ha ha
i co twój post w nosi do tego tematu? potrafisz rżyć jak świnia w korycie?

jedni modkowie piszą mi, żebym użyła waszego logo, a inni którzy po prostu chcą dociąć i robić z siebie niewiadomo co piszą bezsensowne docinające posty. chciałam ogarnąć naklejki wyszłoby ich około 300, za sztukę parę groszy. ale oczywiście nie, trzeba powiedzieć że planuje tylko zrobić interes, jakbym chciała robić interes to na pewno nie na tym forum. więc po prostu jak macie tak komentować, to temat uważam za zamknięty.

:
Elektryczna pomysl trochę. Czy gdziekolwiek był wpis "zrób nam naklejki prosimy" ja nie widziałam :/ wyzywanie innych jest nie na miejscu. Nie będę wchodzić w bzdurne pyskowki , także miłego wieczoru i powodzenia w zbieraniu chętnych na super naklejki :-D

Żal :/

:
elektryczna napisał/a:
temat uważam za zamknięty

Dziękujemy

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
elektryczna napisał/a:
beacia500 napisał/a:
Ha ha ha ha ha ha ha
potrafisz rżyć jak świnia w korycie?


Nie no bez przesady :szok:

:
a ja myślę że zrobienie forumowego tankpada jest super pomysłem ale grafike zostawiam grafikom uwentualnie możemy ustalić wspólnie wzór(obrysówke) :hyhy:

Patrz w lusterka dwa razy - ojcowie,synowie,mężowie są wszędzie !
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.