blog Lelka
Odpowiedz do tematu

:
mistrzostwo świata :)

Das Drone !!
:
Super relacja :D Like za lekkie pióro <ok>

:
Dawno tak się nie uśmiałem przed monitorem :rotfl:

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
łełek, pewnie nie będę oryginalna, ale masz wybitnie lekkie pióro :) Teksty zabawne, barwne, wciągające. Tak trzymać! :padam:

:
Pięknie dziękuję :)

Betasza, to ile w tym zmyślania jest? :)
Czy ktoś ma filmik z SVkowego konkursu wydechów?

:
Ostatecznie trochę zła jestem na siebie, że odkryłam ten blog akurat teraz, dzisiaj. Zamiast skupić się na fascynujących raportach (zamknięcie miesiąca w korpo) ja siedzę z głupawym uśmiechem i parskam co jakiś czas, próbując nieudolnie kamuflować to kaszlem...
Przez Ciebie i moją słabą wolę (nie mogę się oderwać od bloga) szykują się nadgodziny. Ech.

:
Czysta, 40 procentowa prawda!

No, może tylko ten fragment, że byłam zrobiona na początku imprezy, trochę podkoloryzowany ;p

:
nie napisałem, że zrobiona, tylko, że od samego początku już nad sobą pracowałaś :)
tak poza tym to zamierzam to nieco rozbudować. siedzę i sobie przypominam coraz więcej, a to najebanego zioma z komarkiem, który zgubił świecę (!), czy to jak z Kubą pacyfikowaliśmy domki w poszukiwaniu Oleckiego. trochu szczegółów przybywa. poprawię się i dam znać :)

:
Ty poczekaj na zdjęcia :troll: Wtedy można zabierać się za rekonstrukcję zdarzeń <stres>

[ Dodano: Wto 09 Cze, 2015 ]
Już? :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:

:
już :)

edit:
no już. dopisałem to co sobie przypomniałem. okazało się, że musiałem wypić piwo, żeby pamięć wróciła :)

Ostatnio zmieniony przez brat Grubego Sro 10 Cze, 2015, w całości zmieniany 1 raz
:
Ziomuś, z którym stanąłeś w szranki na SV-kowe wydechy pozdrawia :)
Nie było dla Nas konkurencji :rotfl:

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
:D

:
<radocha> <brawo> <radocha>

Specjalnie zostawiłam sobie do porannej <kawa>
i wiedziałam, co robię :girl:

:
Vankel napisał/a:
Nie było dla Nas konkurencji :rotfl:


Pięęęknie było! :)
P.S Łełek, dzięki za użyczenie manetki ;)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
:padam:

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.