Jajko by kello
Odpowiedz do tematu

:
Jajo daje radę, ale dziad jest za ciężki na takie zabawy, pamiętam jak się musiałem się 3 razy mocniej napocić, że Yaszczi mi nie uciekał :wstyd:

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
mięśnie przedramienia można sobie robić :P

:
Łańcuch naciągnięty, moto przejrzane, żarówki sprawdzone :P . Za 800km zmiana oleju. Coś mi się wydaje, że na koniec sezonu będą oponki i napęd do wymiany... :hyhy:

:
Skoro lubisz wydawać 4 cyfrowe sumy :P

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Znowu serwis? To ile już km przejechałeś?

:
No od poczatku sezonu 5300km. Lancuch naciagam co miesiac :P no a dwucyfrowa suma bankowo strzeli na koniec sezonu :)

:
No to sporo śmigasz. U mnie wychodzi do ostatniego tankowania jakieś 1878,9km :)

:
No krążę trochę po mieście i okolicach :) Mam 20km do roboty w jedną stronę + zawsze pokręcę się gdzieś po mieście + w weekendy jak mam czas z dwa baki spalę to napęd i opony się zużywają.

:
Się myje się :oczami:


:
Super. Faktycznie sporo jeździsz. Czasem nawet Cię mijam na Matarni :-)

:
Truskawkowa katastrofa kufrowa :(


Truskawek żal....

:
Hmm czyli wystarczy kupić truskawki + kefir i przejechać się w miarę szybko naszymi polskimi jakże równymi drogami i mamy truskawkowy kefir :troll2:
Dosyp troszeczkę cukru i będzie na drugie śniadanie :]

:
o kurcze, faktycznie katastrofa :/

:
Wilk napisał/a:
Hmm czyli wystarczy kupić truskawki + kefir i przejechać się w miarę szybko naszymi polskimi jakże równymi drogami i mamy truskawkowy kefir :troll2:
Dosyp troszeczkę cukru i będzie na drugie śniadanie :]

:rotfl: ;)

Obyś tyle razy do domu wrócił, ile razy z niego wyjedziesz,,,
:
Truskawkowy szejk dżiwi.

Patentuj i w świat :rotfl:

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.