WITAMY NA FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500 - MIŁEGO PISANIA !
Zapraszamy również na nasz portal pod adresem www.gs500.pl

Portal | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
kogo dzis widzialem/am?
Autor Wiadomość
ingaginger 

Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lis 2012
Posty: 295
Skąd: tąd
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2015   

Panowie ja proponuję zapasy w błocie. Albo w kiślu. Różowym obowiązkowo :D Tylko dajcie znać kiedy to wezmę kamerkę ;)
 
 
poldek171 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 259
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2015   

Hehe chyba koleżanki a nie kamerkę :D
_________________
Suzuki GS500E 1995 r ---> Sprzedany :)
Yamaha TDM 850 1994 r ---> Sprzedany :)
Suzuki GSX 750 F 2001 r ---> Obecny :D

Zgaś tego Fazera !! :D
 
 
 
ingaginger 

Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lis 2012
Posty: 295
Skąd: tąd
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2015   

Koleżanki to oczywiste - dopingująca widownia to podstawa :P
 
 
foka 


Model GSa: GS 500F
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 74
Skąd: Warszawa, Lazurowa
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2015   

W sumie rozowy to kolor dla Gs-owych chlopakow.
Skoro nie mamy odwagi na jakies "męskie moto" to moze rozowy powinien byc obowiazkowy. :)

Troche dystansu do siebie

Motocykla nie przemaluje na razie bo nie mam czasu ale tez mam cos rozowego na sobie :)

Zapomnialem o imaginger. Sorki. juz sie poprawiam.
Jest i cos dla cie:



[ Dodano: Pią 24 Kwi, 2015 ]
To jest odwaga i dystans do siebie:


[ Dodano: Pią 24 Kwi, 2015 ]
W sumie... przemalowalem i ja swojego, bede bardziej widoczny na drodze.

 
 
ingaginger 

Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lis 2012
Posty: 295
Skąd: tąd
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2015   

A przepraszam, dlaczego dla panów takie opięte a wersja dla Pań już w obwisłym stylu, że pielucha się tam zmieści? :D No jak tak można!! Bo poczuję się urażona insynuowaniem, że mam aż tak grubą dupę :rotfl:

Wczoraj po moim osiedlu na rowerze jeździł chłopaczek, któremu ze spodni wychodziły różowe bokserki. Jak go spotkam to zapytam gdzie kupił i dam Wam namiary - kolor był idealny :hyhy:

[ Dodano: Pią 24 Kwi, 2015 ]
Ja miałam propozycję, żeby moją zrobić jednak w takim stylu zamiast taką ponurą czarno-grafitowo-czerwoną:



Nie zapomnijmy jeszcze o tak ważnym elemencie motocykla jak naklejki!
 
 
foka 


Model GSa: GS 500F
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 74
Skąd: Warszawa, Lazurowa
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2015   

O .... szacun
Wersja z futrem ... rewelka.... zawlaszcza na deszcz i kurz.

Majtasy... przeca nic nie insynuowalem... zakładalem ze Panie wlasnie w takowych chodzą :) ... a moze w moich czasach chodzily :)

Zreszta ja tam uwazam ze sa seksi :) ... nogi fajne i po prostu "opakowanie prezentu " spore. Ja podobnie pakuje pod choinke tacie grzebień w pudło po telewizorze :)


Troche w watku namieszalismy z tymi zdjeciami , aby wiec pasowalo powiem ze: "Nie widziałem wczoraj nikogo na rózowym, zielonym, fioletowym ani brazowym".
 
 
ingaginger 

Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lis 2012
Posty: 295
Skąd: tąd
Wysłany: Pią 24 Kwi, 2015   

Z futerkiem sporo zabawy - wyobraź sobie wszyscy idą myć moto a właściciel takiego co robi? Czesze moto :D Pewnie trzeba od razu jakieś specjalne szampony. No ale dochodzi opcja gumeczek, spinek, wstążeczek i miliona fryzur ;)

Gaciochy wrzucił w rozmiarze wiszącycm na tyłu i teraz, że nie, to nie sugerowanie wielkości tyłka, skądże :P

Ja dziś nawet swojej nie widziałam bo stoi pod pokrowcem ale coś chyba niedługo wyjedziemy złapać trochę witaminki D, może się ktoś napatoczy po drodze.
 
 
nightrider1983 

Model GSa: GS 500E
Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 8
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2015   

Nie fioletowy, tylko jak już to Light Purple Metalic :)
Mam takiego i jestem z tego dumny ;)
Zresztą jak już ktoś pisał, że przy wyborze używki kolor schodzi na 3 plan. Wolę komfortowo i pewnie śmigać na fiolecie niż pchać jakąś czarnulkę ;)
Ale na różowym to szacun, pewność siebie na maxa.
Ostatnio widziałem gdzieś japońskiego fightera w MMA w stroju hello kitty, który oficjalnie robi rozpierduchę bez żadnych kompleksów. Jak znajdę foto to wrzucę.
Na marginesie w roczniku 1995 z którego jest moje moto był jeszcze tylko kolor Candy Teal Bluish Green, który do najbardziej męskich też nie należy, poniżej malowania w poszczególnych latach

http://www.gs-500.info/index.php?title=Colours
 
 
bimber 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 36
Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 111
Skąd: Domek nr 20
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2015   

nightrider1983 napisał/a:
Nie fioletowy, tylko jak już to Light Purple Metalic :)
Mam takiego i jestem z tego dumny ;)
Zresztą jak już ktoś pisał, że przy wyborze używki kolor schodzi na 3 plan. Wolę komfortowo i pewnie śmigać na fiolecie niż pchać jakąś czarnulkę ;)


Proste że tak.
Ja też nie sugerowałem się kolorem przy kupnie, kolorami kupują Kobiety :D
Kolejna sprawa jest taka, że naśmiewanie się z takich rzeczy najczęściej świadczy o kompleksach - nie ruszy taki czegoś w niestandardowym kolorze bo według niego fioletowe moto nie ocieka męstwem i nie rosną wtedy jaja. (a muszą jakoś rosnąć bo kompleks trzeba leczyć :D )

Mi się akurat trafiła czarna, ale to przypadek bo przy budżecie 3 - 3,5 tys zł skupiałem się bardziej nad tym co stuka i co się kończy.
 
 
ingaginger 

Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lis 2012
Posty: 295
Skąd: tąd
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2015   

Ponowie, to były żarty, take it easy! :) Serio nikt nie ma tu na celu wyśmiewanie innych motocyklistów ze względu na kolor maszyny. Gdyby mnie się traifło takie malowanie to sama bym się z niego śmiała czasami :)

Prawda! Ja kupiłam po kolorze i jeszcze polowałam, żeby miała owiewki. Na szczęście pchać jej nie muszę, jeszcze jeździ :hyhy: Jest czarna i zła, to dziecko szatana, zuooo!

A co do koloru to oficjalnej nazwy nie znam - byłam kawałek od moto, jestem nienormalną babą która nie zna palety miliona barw. Szerokości i spokojniej z reakcjami na żarty :)
 
 
foka 


Model GSa: GS 500F
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 74
Skąd: Warszawa, Lazurowa
Wysłany: Nie 26 Kwi, 2015   

A ja kolor sprawdzalem tylko by wiedziec czy w danym roku takowe produkowali (by nie kupic skladaka z 10 lat) i tu wielkie dzieki za pomocne tutoriale zamieszczone na forum.
Kupilem motocykl najblizej domu jak sie dalo (by nie tracic czasu na jazde po kilkaset kilometrow), kolor nie mial zadnego znaczenia choc przyznaje rozowego bym nie kupil, za bardzo zwraca uwage. Kask kupilem z wyprzedazy bo podobno to malowanie nie podobalo sie zbytnio (mam jakiegos smoka) ale szczerze zwisa mi to totalnie i zeszlifowalbym go na mat papierem gdyby nie brak czasu i obawa ze zniszcze tym cos niepotrzebnie. Po zakupie nastepnym razem bralbym bialy (chlodniej w lepetyne :))
Co do meskosci jeszcze rok temu jezdzilem jednym z najbardziej damskich aut na swiecie, i w dupie mialem ze mam lusterko do poprawy make up-u nad glowa :) . Tam znaczenie miala cala reszta czyli niezawodnosc. Ale kolor byl czarny :) no i naglosnienie oryginalne "męskie" :)

Co do malowan. Szczerze zauwazcie co polecacie kazdemu kto kupuje motocykl, sprawdzanei oryginalnosci i koloru, lepszy porysowany leekoo ale oryginalny niz malowany... bo nie wiadomo dla czego. Wcaz czytam o ... oryginalnych czeesciach i drwinach z akcesoriow. Sam teraz zmienialoem manetki i okazalo sie ze chyba mialem nawwet oryginalne i ... nie wyrzuce ich, zostana dla kogos, moze dla mnie, nawet odwazniki do kiery... za 20 zl kupisz jakies cuda niewidy aluminiowe a za 60 jeden oryginalny uzywany. Jest tu kilku magikow na forum ktorzy w wieku 20 lat rozkrecili juz po pare motocykli o podstaw i odpicowali na tip top. Podziwiam bo sam niestety czasu na to nie mam i warunkow, ale przyznacie chyba ze pozniej trudniej sprzedac motor kupiony za 2 tys, wypicowany za 3 tys, i dac za niego 5 tys. Tylko forumowcze i wlasciciel wiedza ze w motocykl "doinwestowano".

Aby jednak nie bylo tak slodko powiem jednak ze kolor jak i wielkosc ma znaczenie :) i nie tylko dla kobiet. Kilka postow wczesniej pisalem juz o tym i to byla prawda, nie drwilem tylko zartowalem, chcialem "zagadac" ze sie tak wyraze zartem slownym.
Jednakze prawda jest rowniez to ze:
Kupujac mozna brac pod uwage rozne czynnniki i ... kupic z glowa, czyli tak jak nalezy jednak jak lubisz swoja maszyne to chcesz by nie wytykano cie palcami, albo bys nie przyciagal zbytnio uwagi.
Moze przy GS-ach to zbyt daleko idaca teoria ale facet chce by jego maszyna podobala sie plci pieknej. Jak pojdziecie z wypchanym portflem do kupic prawdziwa maszyne to placac odpowiednio nie wybierzecie groszku, czy rozu, nawet wam takowych nie zaproponuja.
Kiedys pomylilem salony i zajralem tutaj:
http://libertymotors.pl/p...kie,ducati.html
Znam takich ktorzy kupuja tam motocykl by np jeden raz przejechac sie po miescie i zapewniam ze dla nich kolor ma znaczenie.

Podsumowujac:
Kolor nie ma znaczenia dla tego ktorego nie stac i dla tego ktorego stac by taki kolor byl :)
Taka jest prawda. Po srodku sa ci ktorzy staraja sie o tym gadac i dyskutowac pewnie niepotrzebnie :)

Ps. W pewnym srodowisku mam ksywe kiła, ktos kiedys myslal ze nie tym urazi a ja z dumą nosze ja bo "stac mnie na nia" i tak sie sklada ze budzi powszechny "szacun" :) - To taki moj "róż".
Ps2. Tak jakos ciagle nie ma okazji by poznac "realnie" kogos z lublina wiec nawet nie wiem jakimi "skuterami" kazdy z was/nas pomyka, mozliwe ze z mojego kufra by ktos zadrwił :) albo nie daj bog z maszyny (za to zabije) :)
 
 
bimber 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 36
Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 111
Skąd: Domek nr 20
Wysłany: Pon 04 Maj, 2015   

Czerwony GS pińcet ze srebrną ramą, wersja naked.
...ale nie taki typowy czerwony - ciemniejszy trochę, wyglądało to na kolor Candy Antares Red (nightrider, twój link z kolorami zajebiście się przydaje :D )
Widziałem go na rondzie krwiodawców, wyjeżdżał od strony Sławinka i poleciał w Aleją Kraśnicką.

Czy właściciel się tu gdzieś ukrywa? :)
 
 
ingaginger 

Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lis 2012
Posty: 295
Skąd: tąd
Wysłany: Pon 04 Maj, 2015   

Hm, bimber, pamiętasz kiedyś widzieliśmy czerwony przy okazji żużla. Może to ten sam?

Co do fioletowego z różowymi naklejkami to kolega był znów w moto grześ jak ja regenerowałam się po szlifie ale chyba się zraził bo nie chciał podejść się przywitać. Ja niezbyt byłam w stanie :wstyd:
 
 
bimber 


Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 36
Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 111
Skąd: Domek nr 20
Wysłany: Pon 04 Maj, 2015   

Raczej to nie tamten, ten z żużla miał naklejki z tyłu na kasku i kolor moto Marble Italien Red a on różni się sporo od Candy Antares Red :D :D :D
Ale teraz jestem znawcą kolorów! :rotfl:

A ten z warsztatu to nie taki chudy gość w okularach?
 
 
ingaginger 

Model GSa: Inny motocykl
Wiek: 35
Dołączyła: 09 Lis 2012
Posty: 295
Skąd: tąd
Wysłany: Pon 04 Maj, 2015   

hm, no szczupły, okularów chyba nie miałam - nie mogłam zbytnio majtać szyją niestety ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Wersja Lo-Fi

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES ORAZ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:
  • Nasza strona używa informacji zapisywanych za pomocą cookies i podobnych technologii głównie w celu dostosowania strony do potrzeb każdego użytkownika oraz m.in. w celach statystycznych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy z branży statystycznej. Ustawienia dotyczące plików cookies mogą być zmienione w programie (przeglądarce) do obsługi stron internetowych. Korzystanie z naszego portalu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza akceptację korzystania z serwisu na wyżej wymienionych warunkach.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
    • Administratorem Danych Osobowych jest Forum GS500.pl;
    • podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prawidłowej rejestracji i użytkowania forum;
    • przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu użytkowania forum odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Rozporządzeniu;
    • Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, uzyskania ich kopii, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
    • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi lub czynności w związku z którą zostały przekazane (czas użytkowania konta na forum GS500.pl) oraz przez okres wynikający z okresu przedawnienia w ewentualnym procesie ochrony dóbr Administratora;
    • informujemy, iż Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:Google Inc, SolarWinds Corporate, England.pl Sp. z o.o., IONIC Sp. z o.o. Sp. k.
    • Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia Parlamentu i Rady Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.