Wymiana Tarcz zegarow jak prawidlowo zdemontowac wskazowki:(
Odpowiedz do tematu

: Wymiana Tarcz zegarów jak prawidłowo zdemontować wskazówki:(
Witam mam pytanie odnośnie wymiany tarcz zegarów wiem jak się do nich dostać rozebrać moje pytanie jest takie.
- Jak zdemontować wskazówkę
- oraz czy po ponownym założeniu nie będzie przekłamywał prędkościomierz i obrotomierz
- jak zaznaczyć prawidłowo w jakiej pozycji jest wskazówka obu zegarów aby prawidłowo zdjąć i nie popełnić błędu przy ponownym zakłądaniu
Na pewno nie jedno z was wymieniło takie tarcze.
Nie pytam jak zdemontować lub dostać się do tarcz lecz jak zdemontować prawidłowo wskazówki oraz jak ponownie je zamontować aby nie przekłamywały np Jadący motocykl ma 100km\h a wskazuje 130 i podobnie z obrotami. W jaki sposób to zrobić.

:
O ile dobrze pamiętam to wskazówka po prostu wychodzi do góry, z wyczuciem pociągnąć i zejdzie z ośki..
Ale zanim to zrobisz to trzeba wskazówkę również ostrożnie przenieść na drugą stronę bolca na którym się ona opiera w pozycji "0".. Pozwoli to na ustawienie się wskazówki w jej naturalnej pozycji zerowej zgodnej ze sprężyną.. I dopiero wtedy zaznaczyć jej położenie, które pozwoli nam w miarę tak samo ją założyć z powrotem..

krzych
[Usunięty]
:
ja wskazówkę zdejmowałem podważając ją dwiema łyżeczkami do herbaty :D po świętach mogę wrzucić foty jak to wygląda bo akurat będę wymieniał tarcze zegarów :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.