Integracja vol. 666 w Wielkopolsce Nowa Era - MAJOWKA
Odpowiedz do tematu

:
:hurra:

Das Drone !!
:
:!: Miesiąc do SKOJA :!:

Aktualizacja wpłat w 1 poście. Zapraszam do wpłat II raty.

:!: Wciąż są 4 WOLNE MIEJSCA :!: ZAPRASZAM

Das Drone !!
:
Niestety mam bardzo złe wieśći: Skorzęcin odwołany

Jakiś czas temu zmieniło się kierownictwo w naszym ośrodku, dotychczasowa kierowniczka zamieniła się ośrodkami z drugą złotą plażą. Oczywiście od razu dostałem taką informacje, jeszcze kilka dni temu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wczoraj dostałem informacje że:

"nasza rezerwacja jest odwołana".

Oczywiście od razu zażądałem wyjaśnień i z informacji które posiadam, zostaliśmy (według mnie bezprawnie i bezpodstawnie ) wyrzuceni z powodu doniesienia informacji o tym że przyjeżdżamy tam na "mordobicie, libacje i palenie gumy". Wiem też że takie info do nowej kierowniczki przekazała osoba z tego forum w ciągu ostatnich 48h

W imieniu swoim jako organizatora oraz w imieniu wszystkich uczestników pragne z tego miejsca serdecznie podziękować tej osobie za jakże wspaniałe zachowanie i fantastyczne promowanie tego forum.


Jest mi niezmiernie przykro, właściwie brak mi słów, nie jestem w stanie wyrazić nawet swojego rozczarowania, smutku i zdenerwowania. podkreślam też że zaistniała sytuacja jest niezależna ode mnie, więc darujcie sobie teksty typu "olecki pijak zjebał".





szybka alternatywa

Ja i Borek lecimy, w ciemno, wyjazd w poniedziałek lub wtorek przed majówką.
na szybko zorientuje sie czy jest szansa na coś innego (choc z racji terminu nie nastawiał bym sie zbytnio). Na miejscu od wtorku także będę motał alternatywe.....





Zaliczki zwrócę Wam jak tylko dostane pieniądze z ośrodka.




:(

:( :( :( :( :( :( :(

Ostatnio zmieniony przez olecki Sob 18 Kwi, 2015, w całości zmieniany 1 raz
Das Drone !!
:
olecki napisał/a:
mordobicie, libacje i palenie gumy




Z tym mordobiciem to lekka przesada

:(

:
My lecimy furką mamy 3 miejsca. Jesteśmy FORUM GS 500 poradzimy sobie Mordy!! A zdrajce karma dojedzie... Tfu!!

:
Zajebiście.... Człowiek od 3 tygodni spina się, żeby móc przyjechać do Skoja na majówkę a tu taki cyrk. Brak słów. :zdegustowany:

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Płakać się chce.

;(

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
:
Podkablował... A mógł zabić... :wstyd:

:
Zabił...a mógł wybaczyć... :wstyd:

Das Drone !!
:
Ale ktoś się domyślił,że będę robił morodobicie to nie wiem :wstyd:

:
To ja codziennie zostaję po robocie po 3-4 godziny i robię dłubię przy swoim motocyklu aby tylko zdążyć do skoja a tu masz ci los odwołane :(
(nowe serce w moto już bije :hyhy: , zostaje tylko regulacja bo jeden gaźnik leje :zdegustowany: )

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
Brak słów ..... :wstyd: widocznie są tutaj tacy ludzie co tylko zazdraszczają bo sami nie mogą :szok: . nie możesz to daj innym i tyle :P .
A nie jak pies ogrodnika










Niechaj MOC, ENERGIA i ....... będzie z wami O i B ,a coś się jeszcze wymyśli :cwaniak:

SÓZÓCKI GS500 -> Hyosung GT650R -> Hyosung Aguila GV650 Limited Edition -> MZ 660 Mastiff -> Buell XB12XT Ulysses
:
No k... wiadomo ze podpierdolilem, skoj organizuje ja albo nikt :troll2:


A tak serio to niezla chujnia...

:
Naprawdę myślicie, że to ktoś od nas? Jakoś nie mogę uwierzyć. Myślę, że kierowniczka tak powiedziała, żeby jakoś wybrnąć....

... no, chyba, że Olecki wie na pewno i wie kto... :(



Szok

:
:wstyd:

No K...

https://www.youtube.com/watch?v=oxiJrcFo724

Prędzej czy później wyda się kto to... <killer>

Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.