Kogo dzis widzialem/am?
Odpowiedz do tematu

:
gacek778 napisał/a:
kiler napisał/a:
Ja byłem :D Ja też widziałem dwa GSy, jeden starszy na blachach KOL, a drugi czerwony niedaleko mojego stał. Za tydzień można się umowić . ;)

Czerwony to ja, widziałem jak odjeżdżałe¶ :P
Ciekawe kto z Olkusza przyjechał zielonym.


troche odgrzewam kotleta ale to byłem raczej ja :) wtedy na forum mnie nie było :) je¶li stałem koło lanosów z boku "koło płota" to ja :)

:
Czarny GS500F z srebrnymi naklejkami, zauważony dzisiaj o 11,10 na skrzyżowaniu Grzegórzecka-Blich (Hala Targowa). Stał na ¶wiatłach, po czym skręcił w prawo w ul. Blich. Motocyklista ubrany na czarno + kamizelka odblaskowa + biały kask. Przyznać się kto to :) Mam zdjęcie, więc nic się nie ukryje :)


EDIT: Taki wysyp motocyklistów dzisiaj był i na ulicy Grzegórzeckiej widziałem póĽniej jeszcze GS500 seledynow± około godziny 18:10

:
Od¶wieżę lekko temat.

Sobota lekko po południu przy parkingu pod Cich± Wod± (droga w strone Szczawnicy) stał poliftowy GS golas na rej KBR.

Kto¶ się przyznaje? :P

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
czarny GS (biały kask) ¶migał o 19 w Skawinie dzi¶ z CBRk± i jakim¶ chopperem:)

najlepsza muzyka to ryk silnika..
:
No to przyznawać się kto smigał w niedzielę o godzinie 16.00 przy wylocie z Łopusznej w kierunku Szczawnicy? Czarna Fka z 2004 roku. Kierownik w zielonej odblaskowej koszulce.

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
02.05 Msza motocyklowa w LudĽmierzu Kilka GS-ów w tym jeden pomarańczowy przedliftowy z paskami na kołach dosiadany przez kierowniczkę - w Ogrodzie stałem 3 moto za tob± a potem przy wyjeżdżaniu prawie się zrównali¶my :P

Potem Niedzica Zamek na parkingu przy drodze GS Five stars niebieski.

No to się przyznawać jak kto¶ czyta forum :P

87 Simson S51 & 06 SV650S
Motocykl? tylko na "S" :P
:
Dzi¶ z rana na Salwatorze ¶mign±ł mi czerwony GS przy-6. Exodus to Ty? Szacunek.

:
Przyznaję się bez bicia, że to nie ja.. Pomimo, że kusi.. :P

:
może jaki¶ nowy co kupił GSa :D

Varadero 125 --> GS500 :)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.