ogien z tlumika
Odpowiedz do tematu

Niunia89
[Usunięty]
: ogien z tłumika
dobra konkret wymieniał tłumik na sportowy naxxa bo moj niesetety został podziurkowany przez moja połowinke i brzmiał jak chopper, teraz kupilismy sportowy tłumik i kolektro tez ponoc sportowy i strzela, i ponoc nie da sie z tym nic zrobic zeby nie strzelalo ?
a mi sie wydaje ze wy coś wykombinujecie
Bo juz mam dość tego strzelania, dzwiek nawet nawet, co fakt orginalny był lepszy no ale moj wiedziol lepij ino te szczylani :


https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

:
Niektórzy to by chcieli takie szpanerskie działo :hyhy:

Co do tematu to sprawdź jaki mają kolor świece (oraz w jakim są stanie). Jeśli są czarne tzn., ze mieszanka jest zbyt bogata (w paliwo czyli benzyna nie dopala się w komorze spalania tylko w kolektorze) stąd mogą być takie strzały. Sprawdź też przy okazji filtr powietrza. Przy zmianie tłumików praktycznie zawsze trzeba bawić się gaźnikami (regulacja składu mieszanki). Jeśli regulacja składu mieszanki nie była wykonana po zmianie tłumika to należy takową wykonać. :]

:
Ustawić ciut inaczej gaźniki

Niunia89
[Usunięty]
:
no i to je to ze juz jest po wymianie filtor oleji po regulacji po rozblokowaniu itd , moj je maechanik i wsio mom na bierząco ogarniete, on twierdzi ze nie do sie tego zrobic bo trzabyło by dospawac do starego a tego nie chce robic, a jo jak to baba musza poszukac innego sposobu bo musi być ;p

Wisz szpanersko to to wyglondo w jakim gixie a nie w giesie ;p

:
Napisz jak osiągnąć taki efekt, niektórym się przyda :D

:
do nowego tłumika trzeba dostroić gażniki.

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
Niunia89 napisał/a:
no i to je to ze juz jest po wymianie filtor oleji po regulacji po rozblokowaniu itd , moj je maechanik i wsio mom na bierząco ogarniete, on twierdzi ze nie do sie tego zrobic bo trzabyło by dospawac do starego a tego nie chce robic, a jo jak to baba musza poszukac innego sposobu bo musi być ;p

Wisz szpanersko to to wyglondo w jakim gixie a nie w giesie ;p

Proponuję zacząć od pisania po polsku, bo ledwo się da to czytać :wstyd:

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
Niunia89
[Usunięty]
:
kello napisał/a:
Napisz jak osiągnąć taki efekt, niektórym się przyda :D


Wystarczy sprtowy tłumik i sportowy kolektor i nic wiecej :D
Dzwięk jest jeszcze poprawiony , do srodka została włożona ponacinana ruła z odkurzacza ;p

:
Zmień mechanika. Gaźniki do regulacji, ale niech to zrobi ktoś kto się zna, a nie mówi "nie da się" i że tak musi być (PRL już minął).

Niunia89
[Usunięty]
:
Wilk napisał/a:
Zmień mechanika. Gaźniki do regulacji, ale niech to zrobi ktoś kto się zna, a nie mówi "nie da się" i że tak musi być (PRL już minął).


nie bede zmieniac mechanika :) bo bym musiała i faceta zmienic :) a po dlugich rozmowach z znajomymi na innych forach to zostawie tak jest jednak :)

:
Powodzenia w jeździe z takimi nastawami :rotfl: silnik na pewno będzie zadowolony :przestraszony:

:
Żeby zmieniać mechanika to nie trzeba zmieniać faceta. Jeśli facet nie daje rady to niech przyjmie to na klatę i pozwoli to zrobić komuś kto to ogarnie. Nie ma ludzi doskonałych/idealnych we wszystkim z wszechwiedzą. Czasem jest potrzebna pomoc innych osób. Może się trafi osoba która np. pasjonuje się ustawianiem gaźników i robi akurat tę czynność bardzo dobrze (posiadając do tego także potrzebny sprzęt aby nie robić tego na czuja) :hyhy:

Jeśli w czasie normalnej jazdy takie strzały są bardzo rzadkie to się nie ma czym przejmować. Jeśli występują często to licz się z wydatkami w przyszłości (niekoniecznie dalekiej) i zostaw tak jak jest.

Niunia89
[Usunięty]
:
no strzela przy 7-8 tyś zadko kiedy ciagne moto do tych obrotów, wiec zostawie to tak jak jest jezeli bedzie mi to przeszkadzac włoze stary tłumik, bo co innego poczać :)
a z facetem to był żart :
Dzięki za pomoc :)
POZDAWAIAM :D

:
U mnie moto dopiero od 7 tyś. idzie ;)

Ja bym jednak pojechał do mechanika, zapłacił i dał twojemu facetowi po ambicji, jak innemu się uda zrobić gaźniki jak trzeba :P Regulacja gaźnika nie majątek.

:
pozdrów zawory , gniazda zaworowe itd bo przy takiej dawce długo nie pochodzą całe

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.