Maginon Action Cam
Odpowiedz do tematu

:
Endriu21 napisał/a:
ot po prostu chciałem zapytać o opinie po dłuższym czasie używania. Czy w ogóle jeszcze te kamerki działają. Ale widać, że tak :)


Moja również działa :) Nagrywa na tyle wyraźnie, że widać co, kto, gdzie i jak - mam nadzieję, że jednak nie będzie to do niczego potrzebne ;)

Ciągle poluję na dodatkowy akumulator ale jakoś tych tańszych w PL nie mogę znaleźć póki co.

:
czy ta kamerka nadal jest dostępna gdzies w Polsce? bo jakoś szukam i nie moge jej znaleźć a bardzo zacheciły mnie wasze opinie i jej cena :)

jest kotś w stanie pomóc? :(

:
Opakowanie to samo, sprzedawca też więc chyba tak :)

:
Wielkie dzieki, mój błąd że szukałem tylko po nazwie firmy ;p
i jeszcze pytanie do tych co już ją mają: jakie wrażenia po dłuższym użytkowaniu ? takie same jak po paru tyg? :P

:
W grudniu już się pojawiały takie opinie, teraz raczej na motocyklu nic nie kamerował :D No chyba, że ktoś na stok ze sobą zabrał kamerkę ;)

:
W swojej kamerce zaobserwowałem ciekawą przypadłość, mianowicie kiedy jest zimno ( poniżej 10 stopni ) to kamerka traci ostrość w dali. Obraz jest ostry tylko dla przedmiotów które są bardzo blisko. Wygląda to tak jakby pod wpływem niskiej temperatury przestawiała się soczewka. Po ogrzaniu kamerki wszystko wraca do normy. Czy ktoś zaobserwował u siebie podobne zjawisko? :) Poza tym podtrzymuję opinię, że kamerka jest super :D

:
Hm, jak przeglądałam przed usunięciem filmiki z ostatnich jazd - czyli kiedy było poniżej 10 to nic nie zauważyłam ale zwrócę na to uwagę przy pierwszych jazdach :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.