Witam
Odpowiedz do tematu

: Witam
Witam wszystkich. Jestem Gryngol (Maciej) z Poznania, 35 wiosen. Obecnie nie posiadam swoich dwóch kółek (w zasadzie nigdy nie posiadałem), ale splot ostatnich wydarzeń sprawił, że na wiosnę chcę już je mieć. Po wielu tygodniach przemyśleń (głównie o Fazerze 600), wybór padł na GS500F. Będzie to pierwsze w życiu moto, myślę że na jakieś 2-3 sezony, więc na początek postanowiłem nie przesadzać z mocą;) Myślę że moje 190cm i 93kg okiełznają taką rakietę :zawstydzony:

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Gryngol

Honda Hornet 600 '01
:
Siema, ja myślę, że przy twoim wzroście lepiej jednak poszukać fazera :)

:
Witaj kolego , szerokości i przyczepności :moto: ;) :)

pawulo40
:
Nie nie, Fazer odpada. Ja na razie nie mam doświadczenia poza kilkoma jazdami na CBR125R. Dwa, trzy lata nauki (w międzyczasie prawko;) ) na GS, a potem coś mocniejszego i większego.

Pozdrawiam

Gryngol

Honda Hornet 600 '01
:
Siema ;)


a może warto ten plan jeszcze raz przemyśleć i na sam początek dać prawko? ;)

Das Drone !!
:
Popieram przedmówce, nie jeździ się przyjemnie bez plastiku :D sam latałem trochę giesem zanim zdałem i odebrałem prawko.

:
Wiadomo że prawko będzie, bez tego ani rusz. ;)

Pozdrawiam

Gryngol

Honda Hornet 600 '01
:
Wiem ze Fka ladniejsza, ale na pierwsze moto lepiej bez owiewek bo wychodzi taniej przy parkingowkach :D
Przy tej wadze mocy szybko Ci zacznie brakowac i raczej zmienisz po sezonie niz po 3, ale nie porywalbym sie na 600 tki narazie :)

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
W zyciu na 600 na razie nie wsiądę. Zapadła decyzja. Najpierw szlifowanie podstaw legalnie na 125. W międzyczasie prawko i gsf'ka jak się trafi okazja to kupię, wstawię do garażu i niech czeka na swoją kolej.

Pozdrawiam

Gryngol

Honda Hornet 600 '01
RIDER_dp
[Usunięty]
:
Moim zdaniem rozsądnie ;) Po co się pozbawiać radości posiadania coraz to "mocarniejszych" maszyn kupując od razu "mocarną" :D ps. Małe też piękne ...

:
Siema! Gryngol jesteś chyba jednym z wielu ludzi, których zmiana przepisów pchnęła do motocykli ;) Spotkałem niedawno na stacji ludzika w Twoim wieku na YZF 125, powiedział, że nigdy nie myślał, że wsiądzie na moto, ale skoro może teraz 125ką legalnie na prawko B to dlaczego nie? Po jednym sezonie na Gs-ce (o ile będziesz nią jeździł a nie tylko polerował :) ) zaczniesz się rozglądać za jakąś 600, szczególnie przy Twoim wzroście i wadze. Gs to świetny motocykl na początek. Powodzenia na egzaminie na prawko!

:
Hmm, o moto myślałem kiedyś, ale nie wyszło. Ostatnio żonka kupiła sobie CBR125R i mi się spodobało. Dzisiaj z kolegą odbierałem jego Varadero125 i pośmigałem trochę i spodobało mi się jeszcze bardziej. Co więcej, mieli tam YZF125 jak z salonu i to mi się spodobało najbardziej, ma wielkość normalnego motocykla i nie wyglądam na nim jak wielkolud na motorynce:)
Ale już wiem że 125 sobie nie kupie, bo... to nie jedzie. Zrobię prawko i zacznę od GS500F albo XJ600, czy co mi tam się spodoba jeszcze przez te pół roku:)

Pozdrawiam

Gryngol

Honda Hornet 600 '01
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.