"SPIS TRESCI" DZIALU MECHANIKA
Odpowiedz do tematu

:
Dałem notkę na stronie głównej odnośnie tego tematu (zauważyliście? :D Jak tak to mam nadzieję, że inni też) więc powinny być jakieś efekty ;) Tak czy inaczej nam pomysł i wykonanie się bardzo podoba. :padam: za poświęcony czas :)

:
Ja tam tej notki nie widzę :P Gdzie ją schowałeś?

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
kempes napisał/a:
Ja tam tej notki nie widzę :P

:( :( :( Na samej górze? W "Ogłoszeniach" ? Inni też nie zauważyli? :( :( :(
:D

:
Facepalm... :wstyd: Miałem zwiniętą zakładkę "Ogłoszenia" hehe. Już jest widoczne :P .

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Dla początkującego użytkownika baza wiedzy:)

jawa 50
gs 500 E
FZS 600
drencz
[Usunięty]
:
Faktycznie baza wiedzy. Właśnie rozpoczynam czytanie tego kompendium. Jak powrót na studia :)

: ...
Pierwszy raz coś takiego widzę i pierwszy raz chyba jestem na prawdziwym forum pomyślanym z głową i sercem. Coś potrzebuję i jest:) GRATULACJE I PODZIW.

SUZUKI GS500e 1990
ArkadiuszDZG
[Usunięty]
:
Dzięki tej wiedzy mimo że wcześniej miałem małe pojęcie odnośnie mechaniki motocyklowej sam naprawiam i dbam o swój motocykl, za każdym razem gdy sam naprawie motocykl mam wielką satysfakcje z rezultatów.Dzięki za takie kompendium wiedzy.

:
ArkadiuszDZG napisał/a:
Dzięki tej wiedzy mimo że wcześniej miałem małe pojęcie odnośnie mechaniki motocyklowej sam naprawiam i dbam o swój motocykl, za każdym razem gdy sam naprawie motocykl mam wielką satysfakcje z rezultatów.Dzięki za takie kompendium wiedzy.


Takie posty dają motywację do działania. ;) Ale żeby to się rozwijało to jeśli znajdziesz jakiś "nowy temat", tzn. problem, który jeszcze nie został opisany to możesz go opisać. Też podzielisz się swoją wiedzą. :)

Pozdro!

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
paulina89
[Usunięty]
:
Podbijam temat! Świetna inicjatywa sprzed kilku lat! bardzo pomocne!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.