Trawiasty GS500E 1990
Odpowiedz do tematu

: Trawiasty GS500E 1990
Witam, dnia 21.09.2014 stałem się posiadaczem mojego pierwszego większego motocykla w postaci wymarzonego GS500E :> Wcześniej ,,jeździłem" 3 lata Rometem Zetką 80, potem zamarzyła mi się Kawa ER5 albo GPZ500, ale nie mogłem niczego ciekawego znaleźć w moim budżecie jeśli chodzi o ER5, a szlifierka z racji mojego wzrostu (195cm) mi zupełnie nie leżała no i tak zacząłem szukać GS'a, obejrzałem kilka sztuk rozrzuconych po całej Polsce i trafiłem ciekawy egzemplarz praktycznie pod nosem, bo 100km od domu(a jednego jechałem oglądać prawie 400km), motocykl kupiony od użytkownika tego forum, cenę udało się troszkę utargować z uwagi na kombinowany uszczelniacz z jednej lagi i klocki z przodu. Po zakupie naciągnąłem tylko łańcuch, skleiłem łączenie zadupka nad lampą i zrobiłem sobie do dnia dzisiejszego 400km, ogólnie motocykl prowadzi mi się bardzo dobrze, o wiele lepiej niż RS125 mojej dziewczyny(która kupiła RSkę w ten sam dzień jak ja kupiłem GSa), ale do GTR1000 teścia jej trochę brakuje :P Chociaż potrafi porządnie odejść i poza zabudowanym jest czym wyprzedzić, a na mieście budzi niemały podziw, chyba z uwagi na oryginalny kolor ;)
Teraz tylko w planach jest zakupienie jakichś porządnych ochraniaczy na kolana i buzzera, żeby przelatać te 2 lata, do czasu zrobienia pełnego A :)
Tutaj parę fotek:
Fota zrobiona w Jankach, niedługo po zakupie:

Tutaj już następnego ranka po czyszczeniu(było wracane w deszczu):

Niedzielne latanie :)



Taka artystyczna fota :)

:
Witam, bardzo ładny kolor Twojego GS-a :) niech dobrze służy, sądzę, że lepiej rozejrzeć się za odzieżą motocyklową , a nie tylko ochraniaczami i buzerem.

:
Super GS i Aprilia.
Koniecznie zainwestujcie w pełen strój motocyklowy!

:
No właśnie rozważam ten pełen strój, ale to już są o wiele większe koszty, więc bym pewnie kupił dopiero w okolicach września przyszłego roku, a jakoś nie uśmiecha mi się latanie całego przyszłego sezonu beż żadnej ochrony :zalamany:

:
gratki zakupu maszynek!. naprawdę fajny kolorek GSa! trochę wątły się wydaje do Aprilii (moc plastików) ale na pewno lepiej brzmi. Szerokości i przyczepności życzę!

:
Chociaż kurtkę i jakieś buty by się przydało mieć...

:
Motocykle to nie jest tanie hobby i jak się nie ma zapasu pieniędzy to lepiej w ogóle nie zaczynać. Zanim zaczniesz jeździć to kup jakieś podstawowe ciuchy żeby przy byle glebie się nie stała krzywda, przy najbliższych wyprzedażach kurtkę, spodnie i buty pewnie będzie się dało za jakieś 700-800 zł wyrwać. Ochraniacze na kolana i buzzer to są rzeczy w teren, nie na asfalt.

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
tak jak Red pisze, kurtke mozna wyrwac za mniej niz 300zł, spodnie podobnie buty do 200zł tez sie jakies znajdzie. Komfort jazdy i bezpieczenstwo bedzie w podstawowym stopniu zapewnione

:
Ladna Zuzka :)

Pozdrawiam,
yros
________________________________________
Motorynka ->Simson s-51 ->simson sr-50 -> simson s-51 -> Honda MTX 80 -> simson s-51 -> suzuki SV 650 ->Motorynka -> suzuki GS 500 :D -> Kawasaki Z 750
:
Witaj kolego , tak jak poprzednicy pisali kurtałka i spodnie , rękawiczki , buciki na moto to podstawa dobrej zabawy , bo kask jak widziałem na moto masz Szerokości i przyczepności ;) :) :moto:

pawulo40
malinovy
[Usunięty]
:
ten wydech to ci sie blyszczy jak psu jajca na wiosne :D fajny sprzecior, bede w nastepnym sezonie wypatrywal na miescie

:
pawulon40, rękawice też już mam porządniejsze, w zimę będę się rozglądał za kurtką i butami ;)
malinovy, widzę że kolega z Warszawy, a ja raczej rzadko będę się w tamtych rejonach pokazywał, na razie po prostu mam blachy WZ, bo jeszcze nie przerejestrowałem GSa :)

:
To ja znowu wtrącę swoje trzy grosze - szukaj nawet używek, lepszy używany strój niż jego brak :) Ja wyszedłem z tego założenia i nie wydałem majątku a czuję się bezpiecznie :)

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
:
Fajne moto:)

Gs 500 F ------> Bandit 600S
:
yezozwierz, mam pewne opory przed używanymi ubraniami, a poza tym nie chciałbym kupić kurtki po kimś, kto w niej zaliczył szlif, taki głupi przesąd(kasku na ziemi na przykład też nie położę):P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.