Ksiazka napraw suzuki gs 500 czy warto kupic?
Odpowiedz do tematu

: Książka napraw suzuki gs 500 czy warto kupić?
Witam! tak jak w temacie czy warto zakupić taką książkę?

http://allegro.pl/suzuki-...4674819086.html

zastanawiam się od dłuższego czasu i chciałbym usłyszeć wasze zdanie

:
Na pewno warto ją mieć, czy kupić to już inna sprawa bo jest na forumowym ftp ;)

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
tak tak widziałem ;) jedno co mnie zastanawia to że ta do kupienia ma 254str a nasza na forum 468str :przestraszony: trochę duża różnica :D

:
andreee napisał/a:
jedno co mnie zastanawia to że ta do kupienia ma 254str a nasza na forum 468str

mylisz kolego instrukcję serwisową suzuki z książką napraw Haynesa. Forumowy Haynes jest z wydania obejmującego do rocznika 1997 nie ma tam nic o wersjach poliftowych i Fkach i ma 221 stron, a 468stron ma oryginalna serwisówka SUZUKI

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
to czy warto zależy zasadniczo od tego co chcesz z moto robić jeśli chodzi o mechanikę.

Ja bawiłem się w rozbiórkę silnika i ze względu na brak wiedzy i doświadczenia w tym zakresie zanabyłem tą książkę i muszę przyznać że bardzo mi się przydała.

:
Fajna ksiażka , tylko troszeczkę za droga :) ;)

pawulo40
:
Zależy jak na to spojrzeć. Z jednej strony może i 130 zł to sporo, z drugiej to mniej niż mechanik bierze za regulację zaworów, a w książce wszystko jest opisane bardzo dokładnie i przystępnie (łącznie ze sposobami na obejście braku specjalistycznych narzędzi).

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
studi: ale w aukcji jest wyraźnie napisane co zawiera książka w tym:

" GS500F 487 cm3 (’04-‘08) serii K4 do K8"

także nie wiem skąd posiadasz takie informacje?
chyba że masz tą książkę ;)

[ Dodano: Czw 23 Paź, 2014 ]
O! skoro piszecie że jest dobrze wszystko opisane nawet bez specjalistycznych narzędzi to bardzo mi się podoba ta książka. a najbardziej mi zależy aby były opisane naprawy do gs500F 2006r a z tego co jest w opisie aukcji to takowy model jest

:
andreee napisał/a:
studi: ale w aukcji jest wyraźnie napisane co zawiera książka w tym:



" GS500F 487 cm3 (’04-‘08) serii K4 do K8"



także nie wiem skąd posiadasz takie informacje?


przeczytaj uważnie mój post, a potem jeszcze raz, i jeszcze i jeszcze ..... i się dowiesz, że pisałem o wersji w PDF którą mamy na forum, a nie tym co wystawiono na aukcji, co było odpowiedzą na twoje zapytanie o inną objętość instrukcji na forum i w aukcji.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
no dobrze zrozumiałem to i wiem o co ci chodziło już dawno :D i wiem dlaczego różnią się ilością stron ale forumowy haynes jest od 1989-2009r więc skąd ci się wziął rok 1997???

:
No najwyraźniej dalej nie wiesz, bo forumowy Haynes jest do 97 roku, a 1989-2009 to instrukcja serwisowa Suzuki o czym właśnie studi pisał :wstyd:

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
a teraz już kumam ty to jaśniej przedstawiłeś :]

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.