ORZESZEK?
Odpowiedz do tematu

DAVID2801
[Usunięty]
: ORZESZEK?
SŁUCHAJCIE A JAK SIE SPRAWUJA ORZESZKI?
W LATO JEST TO DUZO WYGODNIEJSZE RACZEJ ALE CZY TO DAJE JAKĄKOLWIEK OCHRONE GŁOWY?...
NO NA TAKĄ POGODE JAK TERAZ RACZEJ JUZ NIE PODEJDĄ NO NIE?

:
orzeszek to mozna, na jakąś deskorolkie albo inne rowery :P

Das Drone !!
:
I po co to krzyczenie (caps) ? .... Od razu się odechciewa czytać takie posty.

XR&XR&FE
:
+1

i sprecyzuj jeszcze, czy chodzi Ci o orzeszek ( na który sie już wypowiedziałem ), czy kask otwarty, bo to w zasadzie dwie różne rzeczy

Das Drone !!
:
moim zdaniem typowy orzeszek tylko i wyłącznie kierowcy chopera na paradzie >50 km/h

:
ew. panowie z ORMO :rotfl:

Das Drone !!
:
DAVID2801 napisał/a:
JAK SIE SPRAWUJA ORZESZKI?


orzeszek to raczej czapka niż kask, sam zdecyduj czy chcesz jeździć na moto w czapce

:
typowy kask na zabytki shl / wfm na innych sprzętach podczas upadku żuchwa ściera się do kości nosowej, tak że tego

GS 500 SF
:
Z doświadczenia powiem tylko tyle.
Do jazdy powolnej rekreacyjnej wręcz rowerowej czyli motorowery SHLki, WSKi, WFM i skuterki 50ccm tu dzież tego typu rumpli to świetnie zdaje egzamin tzw. ORZESZEK, słychać w nim wszystko co dzieje się dookoła bo nie zakrywa uszu, jest bardzo przewiewny na ciepłe dni, wręcz doskonały ale ochrony w zasadzie nie żadnej.

Do nie co szybszej jazdy powiecmy do max 120km/h, na motocykl klasyczny chopper czy skuter polecam kask bezszczękowy otwarty, jest praktyczny i wygodny w codziennym użytkowaniu i zapewnia jakieś tam bezpieczeństwo.
Nie bardzo nadaje się do nakedów z racji braku ochrony szczęki, powyżej 120km/h strasznie powietrze podwiewa pod szybkie po za tym głupio by to wyglądało gdyby jeździło się w takim kasku nakedem nie wspominając już o plastikach.

Do wszystkich inny motocykli to raczej tylko kask szczękowy

DAVID2801
[Usunięty]
:
Sorki za capsa :) nawet nie zauważyłem
tak sie zastanawiam bo to ładnie wygląda i tyle :)
także będę szukał coś zamkniętego
ostatnio spodobały mi sie kaski malowane aerografem .. też są bardzo chopperowate :P
co pasuje do klimatu mojego gsika :)

:
No ale jak to ?
Kask ?
Zrobilem test:
Wyrzuciłem kask i beret przez okno (4 pietro), Kask poszedl w drzazgi a beret nie naruszony!
Wniosek od dzisiaj jeździmy w beretach.
A tak poważnie to właśnie taka anegdota przychodzi mi do głowy czytajac o orzeszkach i jetach.
Tak olecki, ciebie też sie to tyczy :)
Nic nie zastąpi fullfac-a.

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO OSTROWA!!!
:
ja akurat jezdze w fullu, raz pozyczylem do foty kask kumpla, stad plota o "otwartym kasku i goglach pilota" :P

Das Drone !!
:
https://www.youtube.com/watch?v=IzouCNqBvcY



http://forum.gs500.pl/vie...15798&start=105

Simson S51/1 1989r
Suzuki GS 500E 1997r
DAVID2801
[Usunięty]
:
I wszystko jasne ! :cool:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.