Breloczki klubowe z nickiem?
Odpowiedz do tematu

:
miękki w sensie z gąbki albo gumowy, bo blacha jak już pisali będzie rysowała bak, chyba ze do kluczy od domu się go przyczepi, ale jaki to ma sens ;/

affectpct
[Usunięty]
:
No aluminium czy stal ok zgodzę się ale ja myślałem o tworzywach sztucznych polietylen itp. prościej odmiana plastiku. Mam teraz akurat płaskowinki o grubości 3mm tylko że szare mogę zrobic jedną próbę i zobaczymy jakby to wyglądało. Tylko obawiam się iż napis bez wypełnienia będzie słabo widoczny.

Ale breloczki z tego materiału by wyszły dosyć tanie.

Ogólnie trzeba się liczyć z tym że hurtowinie raczej sprzedają materiał na m2 a do breloczków dużo ich nie potrzeba a mi nadmair materiału nie jest potrzebny.

Ewentualnie są dwie opcje laminat grawerski cienki lub grubu może zrobie zdjęcia i wrzuce żeby każdy miał pojęcia o czym mówie

:
na forum gsxf mamy kolegę który wykonuje breloczki z plexi.

Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
affectpct
[Usunięty]
:
No plexa ok ale to nie jest miekie. Poza tym plexa jest bardzo lamliwa lepszy jest poliweglan

:
dopiero przeczytałem... z tymi indywidualnymi projektami chodziło mi o możliwość wyboru materiału nawet jak będzie ogólnie postanowione, że np będą gumowe czy piankowe.

skobi84
[Usunięty]
:
I na czym stanęło, będą te breloki? Przyznam że chętnie gumowy brelok pendem nabendem :hyhy:

ssiiwwyyy
[Usunięty]
:
i jak z tymi brelokami ?? :)

:
Będący na zlocie w Wilkasach kilka lat temu już swoje breloczki z nickiem mają :P

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
tmi napisał/a:
Będący na zlocie w Wilkasach kilka lat temu już swoje breloczki z nickiem mają :P

Niektórzy nawet kilka :P

:
Irys napisał/a:
tmi napisał/a:
Będący na zlocie w Wilkasach kilka lat temu już swoje breloczki z nickiem mają :P

Niektórzy nawet kilka :P

A inni wcale, bo o nich organizatorzy zapomnieli ;P

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.