AutoWache serwis SUZUKI vs CERBOL Poznan
Odpowiedz do tematu

: AutoWache serwis SUZUKI vs CERBOL Poznań
W tej przerwie między sezonowej mam do sprawdzenia ewentualnie regulacji zaworów. Stoję przed wyborem z pośród dwóch: Serwis Suzuki Autoache i Cerbol.
Cennik u nich na obecna chwilę wygląda następująco:

Serwis motocyklowy Suzuki Autowahe:
Koszt regulacji luzów zaworowych to 245 zł + koszt płytek ( szt ok 29 zł )

Cerbol:
Koszt sprawdzenia luzów zaworowych w SV 650 wynosi ok 250zł, jeśli będzie konieczność regulacji (zdjęcia wałków rozrządu i wymiany płytek) koszt wyniesie 450-500zł w zależności od ilości i dostępności potrzebnych płytek. W cenie jest oczywiście synchronizacja przepustnic po regulacji.

Serwisował ktoś z Was motocykle w wyżej wymienionych punktach? Jakie macie opinie o danych warsztatach? Czy macie może jakąś inną alternatywę?

Dodam że chodzi o Suzuki SV650

:
Skoro auto wahe wycenia o polowe mniej niz cerbol to auto wahe hyba nie wie o demontazu walkow rozrzadu. A co do cerbola to panuja rozne opinie. Dobre jak i zle. To normalne bo wszystkim nie jest sie w stanie dogodzic. Fakt faktem ze regulacja z dem9ntazem walkow taniej niz 400 nigdzie nie zrobisz.

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
Nie szukam gdzie taniej, tylko gdzie są mniejsze szanse że coś spierniczą. Jak bym szukał tanio to sam bym sprawdził luzy i ewentualnie wymienił, ale robiąc to samemu jest większe prawdopodobieństwo że co pójdzie nie tak ;)
A tak poza tym co to za serwis motocyklowy Suzuki że nie wie że do regulacji zaworów w SV trzeba ściągnąć wałki :szok:

:
Aso nie znaczy ze super specjalisci itp. W aso yamahy kiedys mi taki numer wywineli... :facepalm:

:
@lukasz86
do podbicia pieczątki są dobrzy (ASO) :cwaniak: ale na resztę rzeczy strach oddawać :troll2:
ja polecam Pana Grzegorza ;)

Nie jeźdź szybciej niż myślisz
:
lukasz86 napisał/a:
A tak poza tym co to za serwis motocyklowy Suzuki że nie wie że do regulacji zaworów w SV trzeba ściągnąć wałki :szok:


tu sie zgodze ze serwis takie zeczy powinien wiedzieć. prywaciarz niekoniecznie

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
Jedyny minus Cerbola to kolejki i terminy. Kolejki wielkie terminy plynne. Poza tym raczej jest Ok.

Honde serwisuje roznie - aczkolwiek wszsycy maja cene zblizona - wowczas decyduje ile tzreba czekac i ile im to zajmie.

Street line: GS 500F 05' black and yellow (Sprzedany) -> CBF 600N 06' black and silver (Sprzedany)
Dirt line: TT 350 92' (street legal)
:
Właśnie jestem w trakcie załatwiania kilku części w AutoWache - ciężko się tam z nimi dogadać :facepalm:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.