Owiewki Five Stars - wycena
Odpowiedz do tematu

Lagoon
[Usunięty]
: Owiewki Five Stars - wycena
Witam. Z racji, że kupiłem GS'a z owiewkami wymienionymi w tytule, postanowiłem się ich pozbyć. Chodzi mi o wszystkie owiewki oprócz czachy-ona zostaje, mi się tak podoba. Owiewki są w stanie dobrym, jedno mocowanie jest wyrwane, w jednym miejscu jest poklejona, ale z zewnątrz prezentuje się ok. Kolor to bordowy metalik, mam oczywiście komplet mocowań to nich. Zajmują miejsce, więc postanowiłem się ich pozbyć...Jak myślicie, ile one mogą być warte?

malinovy
[Usunięty]
:
wrzuc foty owiewek, bedzie nam latwiej cos stwierdzic

Lagoon
[Usunięty]
:
Dodaję fotki tych plastików.







Na sprzedaż bym miał te owiewki, bez czachy + komplet mocowań. Ile to może być warte? Może są na forum jacyś chętni? :)

chaltier
[Usunięty]
:
widzialem komplety z czacha za 350 - 400 zl wiec za same plastiki mozesz wolac 200-250 zl wraz z mocowaniami mysle ze to w mare rozsadna cena.

Choć na tak deficytowy towar zainteresowanie nim jest coraz mniejsze a jaki model czachy masz daj fotke jak to teraz na GSie wyglada hey

Lagoon
[Usunięty]
:
GS tak wygląda:



Chętnie sprzedam te owiewki lub wymienię na gmole :)

:
Dziwnie ... jakby ktoś zdjął mu spodnie. :] Ja tam wole owiewki, bo praktyczniejsze jak się jeździ (chroni trochę przed wiatrem). ;)

:
Czo ty gadasz, taki mały fazer :D

Tylko potem kolana owiane ;)

Kobra 3G Avanti-->GB STREET 50/72/110-->Suzuki GS500E Five Stars-->Suzuki GSX 750F
:
Lepiej sobie zostaw te owiewki, będzie ci go łatwiej sprzedać. Bo tak to ani to five stars, ani to nakedowa wersja E. A jak tobie się podoba bez bocznych owiewek, to dobrze, jeździj, mi się nie podoba :)

Lagoon
[Usunięty]
:
Wystawiłem za 150 zł, może ktoś kupi ;) Z owiewkami mi nie wygodnie to był główny powód, zawadzałem o nie nogami :wstyd: A potem się okazało że tak całkiem przyzwoicie wygląda. W każdym bądź razie dzięki wszystkim :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.