Kask damski i meski, roznice
Odpowiedz do tematu

dragus1208
[Usunięty]
: Kask damski i męski, różnice
Mam okazję kupić w dobrej cenie nowy kask firmy Naxa, problem w tym że sprzedawca piszę iż kask ten jest damski. Wizualnie nie ma jakichś damskich wyznaczników, jak jednak jest w dopasowaniem kasku do głowy?? Czy damski kask różni się jakoś znacząco wewnątrz od męskiego?? Czy chodzi tylko o wygląd??

:
Kobieta ma głowe taką sama jak mężczyzna jedynie włosów moze mieć od niego wiecej wostateczności kaski damskie są malowane w różne kwiatki czy tam wzorki tylesię różnią .

Kask trzeba przymierzyć i dopasować do głowy ewentualnie zmierzyć sobie obwód głowy i porównać z rozmiarówką kasków NAXA ale zawsze lepiej jest przymierzyć.

Buty też przymierzasz zanim kupić prawda but butowi nierówny rozmiar rozmiarowi również i kask kaskowi też.

:
i tu się Dizel mylisz damskie kaski mają mniejszą rozmiarówkę zazwyczaj i mniejszą skorupę. zazwyczaj mają też większą ilość wyściółki na policzkach. Mierzyłam 10 modeli kasków damskich i są inne niż standardowe np damskei naxy i tam brodą zachaczałam o kask.

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
:
zena napisał/a:
i tam brodą zachaczałam o kask.
może masz za długą bródkę ? :P

Ogromna ilość moto z PRLu ROMET WSK SHL/ Kawasaki KZ440/ Suzuki GS500/ Yamaha Maxim 550/ Honda Pantheon 125 2t/ Kawasaki KLR600/ BMW K1100LT i kilkanaście innych
:
nie mam za długiej bródki :P np sharka damskie kaski są zupełnie inne niż damskie połowa facetów nie może ich na głowę założyć... dragus pokaż link do tego kasku może mierzyłam

Ten akrapovic lepiej brzmi jak go nie ma...
:
Zgadzam się z zena,
Przerabiałem ten temat kupując kask żonie.
Dużo zależny od firmy i modelu, ale kask męski i damski to zwykle nie to samo i nie chodzi tutaj nawet o rozmiar, ale damskie kaski mają często grubsze wyściółki policzkowe.
Tak czy siak kask trzeba przymierzyć, bo ile ludzi tyle głów :P

Życie liczy się w kilometrach
>>> http://www.motokm.pl <<<
>>> http://www.MOTOmostowcy.pl <<<
dragus1208
[Usunięty]
:
Dzięki wszystkim za pomoc. Stwierdziłem że ten kask to jednak żadna okazja i zamówiłem sobie inny w miejscowym sklepie motoryzacyjnym. Jutro powinienem już go mieć.

:
Pokaż fotki dragus1208 nowego garka
;) :)

pawulo40
:
kask damski - w ciul brokatu, kas męski bez brokatu - taka różnica.

XV535 -> GS500 -> XV1100
:
Dolon jestem tego samego zdania , czyli brokat i różowy kolorek i kasek gotowy :) ;) :facepalm:

pawulo40
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.