Nabor na administratorow/moderatorow vol. 2
Odpowiedz do tematu

: Nabór na administratorów/moderatorów vol. 2
Ogłoszenie duszpasterskie:
Po zebraniu na najwyższym szczeblu forum w składzie: Grzechu16 oraz Studi podczas VII Ogólnopolskiego Zlotu Suzuki GS500 postanowiliśmy, z racji tego, że panowie już nie biorą aktywnego udziału w życiu forum, a wnieśli ogromny wkład w jego działanie i rozwój przenieść do grupy VIP dotychczasowego administratora Yarccom-a oraz moderatora hubertgontarz-a

Druga sprawa mniej już przyjemna, z racji tego iż mimo wielokrotnych przypomnień o konieczności opłacenia składki za reklamę za rok 2014 przez Yarccom-a nie dokonał on płatności byliśmy zmuszeni zablokować i przenieść do archiwum jego temat dotyczący sklepu internetowego oraz usunąć jego reklamę z forum.

Kolejna sprawa to rezygnacja kolegi sezrg-a z funkcji moderatora.


W świetle powyższego mamy wakaty do obsadzenia

Poszukiwać będziemy:

1 x Administrator - ze znajomością zagadnień hostingowych (programowanie w php, obsługa mysql, język javascript i html, obsługa serwera DNS);
1 x Moderator dedykowany do działu mechaniki w miejsce sezrg-a, który zrezygnował z pełnienia tej funkcji;


Proszę o składanie propozycji własnych osób lub innych osób, które byście widzieli w tej roli z podaniem funkcji na którą dana osoba aplikuje.

Na oferty oczekujemy do końca wakacji, po tym czasie podejmiemy decyzję kogo i na jakie stanowisko będziemy obsadzać.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
Diesel21
[Usunięty]
:
Witam!
Jeżeli szukacie admina/moderatora to chętnie pomogę, dość dużo czasu spędzam na forum a i wymagania nie są mi obce.
Miałem kilka swoich for, którymi sam zarządzałem.
Znam phpBB by przemo zarówno pod względem panelu admina/kofiguracji jak też pod względem kodu (php sql html css i cała reszta).
Do tego jestem grafikiem/webmasterem więc można by było nieco odświeżyć szate graficzną forum.
Także podsumowując wydaje mi się że dość dużo mógłbym wnieść dla tego forum.

:
Zgłaszam swoją kandydaturę na Stanowisko Moderatora w dziale mechanika.

Gs 500 F ------> Bandit 600S
BiałyX
[Usunięty]
:
Piter napisał/a:
Zgłaszam swoją kandydaturę na Stanowisko Moderatora w dziale mechanika.
o to to tam się nadajesz :)

:
Witajcie!

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko administratora owego forum.
Tworzenie jak i prowadzenie kilku for internetowych mam już za sobą, każde z nich stało na silniku phpBB2 by Przemo. W związku z tym zarządzanie i naszym GS-owym forum nie będzie stanowiło żadnego problemu.
W związku z dotychczasowym wykształceniem oraz aktualnym kierunkiem studiów tematyka wymieniona w wymaganiach nie jest mi obca i uważam, że na potrzebnym nam tutaj poziomie jest ona wystarczająca. W razie zapotrzebowania i braków z mojej strony z chęcią je uzupełnię ku chwale tejże społeczności.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie, chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości :)

:
kolega powyżej w wieku 22 lat normalnie mnie zaskoczył. Treść wypowiedzi na najwyższym poziomie.

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
Kolega powyżej z Krakowa, może leon przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną :hyhy: i jak cośto już mamy nowego admina.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
sezrg napisał/a:
kolega powyżej w wieku 22 lat normalnie mnie zaskoczył. Treść wypowiedzi na najwyższym poziomie.

No już bez przesady, 22 lata to nie dziecko, w tym wieku się kończy studia i zaczyna szukać poważnej pracy, więc nic dziwnego że się umie zareklamować ;)

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
tmi napisał/a:
Kolega powyżej z Krakowa, może leon przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną :hyhy: ...


Powiedzcie tylko gdzie i kiedy! <soczek> <soczek> <soczek>

:
Exodus napisał/a:
Witajcie!

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko administratora owego forum.
Tworzenie jak i prowadzenie kilku for internetowych mam już za sobą, każde z nich stało na silniku phpBB2 by Przemo. W związku z tym zarządzanie i naszym GS-owym forum nie będzie stanowiło żadnego problemu.
W związku z dotychczasowym wykształceniem oraz aktualnym kierunkiem studiów tematyka wymieniona w wymaganiach nie jest mi obca i uważam, że na potrzebnym nam tutaj poziomie jest ona wystarczająca. W razie zapotrzebowania i braków z mojej strony z chęcią je uzupełnię ku chwale tejże społeczności.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie, chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości :)


+1

:
Eee yyy.. Ale, że jak? Taka presja... Boję się, że nie podołam " <soczek> rozmowie <soczek> " kwalifikacyjnej..

:
Hehe no z tego co widzialem na wlasne oczy to ja bym nie podolal :wstyd: :D

keeway ry8->suzuki gs 500->suzuki rf 600->niebawem HAYA
:
Grzechu zamień mi na moda, coś tam pomoderuje ostatnio jestem na forum.

:
Chodzi Ci o dział mechanika? Czy coś jeszcze?

:
Może być, inne działy i tak nie wymagają moderowania. Może oprócz ogłoszeń jeszcze i ocen sprzętu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.