Cos zamiast ogona :)
Odpowiedz do tematu

RMalina
[Usunięty]
: Coś zamiast ogona :)
Jołki tołki :D jak wam sie podobają takie rureczki zamiast ogona na zadupku :)

http://www.fotosik.pl/pok...cf6548de96.html

Zdjęcia

:
Jaja sobie robisz? Są okropne :wstyd:

GS-owa emerytura...
CBR F4 2000
:
Oryginalne albo już lepiej po prostu bez.

RMalina
[Usunięty]
:
:( a mnie sie podoba i tak sobie zostawiam.

Atuty:

Oprucz wyglądu to lepiej pasażer się trzyma i lepiej się go stawia na centralne stopki ponieważ można za to pociągnąć.

Ostatnio zmieniony przez RMalina Nie 08 Cze, 2014, w całości zmieniany 1 raz
majeranoo
[Usunięty]
:
ostro

:
Po prostu niestandardowo i się wyróżnia ;) Mi jakoś bardziej podchodzi oryginał. :]

:
Mi też pasi, a idzie to jeszcze przerobić pod stelaż pod mały kuferek więc w ogóle bajka :D

Jedyne co mnie drażni to ten wielki napis suzuki na zadupku :D

"Życie grozi śmiercią"
:
tak se :P

RMalina napisał/a:
lepiej pasażer się trzyma


może jednak zdejmij i naucz plecaka trzymania sie :P a jak to kobieta to kolejny plus zauważysz po 0,43 kilometra :hyhy:

Das Drone !!
:
Jak dla mnie to nawet całkiem całkiem to wygląda :D

Romet Ogar 205> Suzuki RG 80> Suzuki GS 500E> .......... >Kawasaki GPZ 500> Suzuki Bandit 600S
RMalina
[Usunięty]
:
Zamówiłem kufer 48L na 2 kaski ze stelażem, będe to prubował zamontować i wrzuce foto :)

:
Tego mega napisu "SUZUKI" bym się pozbył bo jednak szpeci troszkę (ładna czerwień gryzie się z kiczowatym napisem jak z arkuszy z papierniczego). Co do rączki to plecak raczej nie powinien się jej trzymać tylko ciebie Nie mówiąc tym, że średnica tej rurki nie zapewnia tak pewnego chwytu jak oryginał :/

Sztuką nie jest kupienie gotowego produktu, sztuka jest stworzenie takiego :) ... Customizing :)

Od 28.03.2012r szczęśliwy tatuś w opcji premium ]:->
:
Wg mnie nie pasuje do GS'a, wygląda jak stelaż pod kufry. I podpisuję się pod przedmówcą, ściągnij tą naklejkę SUZUKI z zadupka i będzie całkiem ładny GS.

RMalina
[Usunięty]
:
Hmm... Co do naklejki to mi sie podoba i wszyscy moi znajomi mówią że ładna. Bez niej wyglądał tak pusto.

Na allegro za 30 zł łącznie z wysyłką kupiłem 2 arkusze naklejek SUZUKI czerwone i czarne i ponaklejałem wszędzie to ładniej wygląda

:
RMalina napisał/a:
Hmm... Co do naklejki to mi sie podoba i wszyscy moi znajomi mówią że ładna. Bez niej wyglądał tak pusto.


Daj małe czarne "GS500" jak człowiek :wstyd:

:
a tam rureczki; napis SUZUKI taki ogromny, litery takie bardzo wOw

GS 500 SF
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.