Uszkodzona klamka- zdam przeglad?
Odpowiedz do tematu

: Uszkodzona klamka- zdam przegląd?
Hej, mam do Was pytanie, przed zimą wiatr przewrócił mi gs'a, urwała mi się wtedy kulka od klamki hamulca, nie przeszkadzało mi to i tak trochę przejeździłem, tyle że
przegląd kończy mi się 10.04 a ostatnio rozkroiłem sobie rękę i nie jestem w stanie jej wymienić (klamki, nie ręki :D ), motocykl mam za miastem ale jest tam jakaś stacja diagnostyczna do której dojadę używając trzech palców do obsługi sprzęgła (wskazujący jest "sztywny" jakkolwiek to nie brzmi). Myślicie że przejdzie tak przegląd? Wiem że klamki do stunt'u nie mają tych kulek...

:
Szymon, myślę, że nikt nawet nie będzie oglądać twojej klamki na przeglądzie.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
_________________


Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
:
Na przeglądzie to powiedzą byś zapalił światła mrygnął kierunkowskazami i tyle:)

Gs 500 F ------> Bandit 600S
:
ew. sprawdzą nr ramy z dowodem rejestracyjnym :)

:
O, to mnie ucieszyliście :D dziękuję bardzo

malinovy
[Usunięty]
:
jak masz ostre krawedzie to dla pewnosci je zeszlifuj. Albo ulam kulke z drugiej strony i powiedz ze to sportowe klamki :D

:
Jak już wspominali koledzy przegląd jest symboliczny - sprawdzą numery, światła i klakson. Nic innego w procedurze chyba nie mają.


GS500 K4 i DL650 AL0
:
Tak jak mówiliście, przeszedł bez problemu. ;)
Z jednej strony fajnie że to takie proste, ale jakby się tak zastanowić to trochę bez sensu, bo to oczywiste że każdy normalny dba o swoje bezpieczeństwo, tyle że badania chyba powinny eliminować sprzęty totalnie krzywe, bez hamulców, z łysymi oponami i tak dalej.
Bo w sumie po co ten stempelek jak trzeba hamować na flinstona?

:
Cytat:
Bo w sumie po co ten stempelek jak trzeba hamować na flinstona?


witamy w polsce

:
W USA interesują się na przeglądzie tylko spalinami. Nic więcej. I bardzo, bardzo dobrze.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Koszt klamki 16-30 zł na aledrogo :rotfl: :) ;)

pawulo40
:
Mój kolega był wczoraj na przeglądzie. Ma sportowy wydech dedykowany do ER6 z homologacją z dB killerem. Facet na przeglądzie jak go odpalił, to stwierdził "Panie, tak na ucho, to to jest z 200dB!" i kolega podziękował i pojechał do domu. Przypomnę, że 200dB to odgłos startującego promu kosmicznego.

Ja byłem z GSką w piątek na przeglądzie: sprawdzenie tabliczki znamionowej, świateł (czy świecą, nie ustawienia), odpalenie silnika i dziękuję. 3 minuty i koniec. A i klakson :) Czułem się jak na egzaminie na prawko: diagnosta mówi: zrób to, teraz zaświeć kierunek, teraz klakson...

Dodam, że byliśmy u dwóch rożnych diagnostów, więc czasem ma się pecha i trafisz na hmm ... :)

:
O przeglądach można pisać całe powieści.

Jak byłem to wyglądało tak: dzień dobry /podaję dowód z pieniędzmi w środku/, pytanie diagnosty: to ten motocykl? /stał pod drzwiami wejściowymi do kasy/ tak odgłos przybijanej pieczątki, do widzenia, do widzenia.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.