Rozpoczecie sezonu 2014
Odpowiedz do tematu

:
Ja nie dam rady jutro, dopiero o 14:40 jadę do Ostródy składać moto, wiec pewnie do Olsztyna wrócę wieczorem.

:
kempses dam znać rano bo warrior zapił i nie powiedział co z tapicerem

[ Dodano: Sob 05 Kwi, 2014 ]
no to jak marek będzie wieczorem to proponuje w niedzielę. bo dziś się możemy nie wyrobić z tymi kanapami

:
I jak byliście, czy coś dzisiaj latamy? :hyhy:

:
Zyjecie ?

nospoon
[Usunięty]
:
Też bym pośmigał ale zachciało mi się gruntownego remontu moto i leży teraz rozbebeszone w częściach. Gdzie dorwaliście w Olsztynie tapicera?

:
pozmieniali mi grafik w robocie i w niedziele szłam na nockę. Jak się poskładacie do kupy to wtedy dajcie znać. Tapicera warrior znalazł w Spręcowie.

:
W sobotę podobno ma być ładnie. Jak zdążę ogarnąć przeróbkę wydechu to na pewno będę na moto. Jakby co to memory fajf i latamy ;)

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Również oferuję gotowość na sobotę :) . Jak faktycznie będzie ładnie, może zapuścimy się gdzieś dalej ? :>

:
Ja w ten weekend odpadam bo będę zarobiony od piątku do niedzieli wieczorem. Ale zapraszam na konkurs który organizujemy: www.5konkursmodeli.pl :D

:
Nie no Marek, nie lepiej posmigać :hyhy: ? Źle czynisz :wstyd:

:
Ja śmigam codziennie, a to już piąta edycja więc być trzeba :D .

:
x_warrior napisał/a:
Jak faktycznie będzie ładnie, może zapuścimy się gdzieś dalej ? :>


Też o tym myślałem. Może nad morze? Albo chociaż nad zalew? Gorzej, że prognozy pogody raczej nie są optymistyczne do dłuższej jazdy :/

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
też myślałam o Fromborku czy Tolkmicku, ale pogoda potrzebna i w miarę ciepło.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.