zostaly mi 2 specyficzne gumowe elementy
Odpowiedz do tematu

: zostały mi 2 specyficzne gumowe elementy


Siema , zostały mi te elementy po złożeniu GS :D ma ktoś pomysł od czego są??

Pocket Bike '07;)--> Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93(Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8
:
A to nie są jakieś gumy mocujące plastiki lub siedzenie? Coś mi gdzieś świta.

:
Jak wyszukałam obrazu w google to google podrzuciło mi poniższe zdjecie jako podobne

mam nadzieję że pomogłam...

I cherish my ignorance on the subject...
chaltier
[Usunięty]
:
a nie gumy pod mocowanie baku czasami ?? cos chyba tak

:
tak dunja :D pomogłaś :P tez mi sie ze pod bak ale włożyłem inne wcześniej i wszystko mi pasuje , jeszcze mam problem z podwójna lampa od starej wersji 5* tych sprzed 94 roku ale tu nikt chyba nawet takiego nie ma :D jesli ktoś ma pomysły to mówicie , a jesli ktoś ma pod reka GS to niech sprawdzi u siebie jesli moze jakie ma gumy do mocowania baku

Pocket Bike '07;)--> Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93(Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8
:
To są gumy na śruby mocujące bak.

:
te grzybki tak?

Pocket Bike '07;)--> Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93(Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8
:
Te wszystkie 4 elementy. Te grzybki wkładasz powiedzmy od góry w ramę, potem na śruby zakładasz te gumki i przykręcasz bak.

:
Ja nie mam takich gumek :przestraszony: czemu ? :przestraszony:

I cherish my ignorance on the subject...
:
dunja napisał/a:
Ja nie mam takich gumek :przestraszony: czemu ? :przestraszony:


chyba tylko przed liftem to było

:
uf, bo myślałam że zgubiłam przy zdejmowaniu ale nie zauwazyłam :przestraszony:

I cherish my ignorance on the subject...
:
Od 2004 roku w górę nie ma takich .

Gs 500 F ------> Bandit 600S
:
Dzieki wielkie za pomoc :D moj Gsik jest z 93 wiec to dziadek :) z lampa muszę pokombinować jeszcze :) , jeszcze raz dziękuje :D

Pocket Bike '07;)--> Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93(Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8
:
to sa napewno gumy pod zbiornik. Super ze wstawiles te zdjecia bo sam takie ostatnio szukałem.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
Macias00
[Usunięty]
:
To są napewno gumy mocujące bak od spodu bo mi właśnie takich brakuje i jeżeli nie są Tobie potrzebne to chętnie je podkupię.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.