Moja Suzi GS 500 E Five Stars
Odpowiedz do tematu

Andrew
[Usunięty]
: Moja Suzi GS 500 E Five Stars
Witam,
To ja tez sie pochwale moim nowym nabytkiem ;-) . To jest moje pierwsze moto i jak dla mnie rewelka.
Owiewki przydaja sie, aczkolwiek nie wszystkim w GS moga sie podobac. Rocznik 95, przebieg 32 tys. Stan techniczny dobry, jedynie wymaga drobnej regulacji (gaznik+zawory,) bo jak sie nagrzeje to czasem strzeli w tlumik przy przejsciu z wolnych na wyzsze obroty (moto stalo nieuzywane od lipca 2007). Przydalo by sie rowniez wymienic uszczelniacze na lagach i przednia oponke, ale nie sa to jakies wielkie rzeczy. Poza tym moto zadbane, serwisowane w Niemczech. Aha, te biale felgi... Nie do konca mi sie podobaja no i szybko sie brudza...

Pozdro

Andrew

ponter
[Usunięty]
:
To jest xenon? ale czad :hyhy:

Bardzo ładna maszyna, białe felgi rzecz gustu :)

Pozdrawiam

Andrew
[Usunięty]
:
ponter napisał/a:
To jest xenon? ale czad :hyhy:

Bardzo ładna maszyna, białe felgi rzecz gustu :)

Pozdrawiam


Nie. Zaden xenon. jakies soczewki i chyba zwykle zarowki. Szczerze mowiac nie przygladalem sie jeszcze dokladnie. Ale mijania to do bani sa... :zdegustowany: Jak w moim Jubilacie z dynamem co na komunie dostalem 19 lat temu.... Dlugie troche lepsze. Bede musial poruszyc ten temat, czy mozna cosik tu poprawic.

Pozdro

:
:ok: ładny sprzęcik

:
Też te białe felgi nie bardzo mi do niego pasują, ale cała reszta super!

Plaster
[Usunięty]
:
ladny i fajnie sie prezentuje. jak masz zamiar nim dluzej posmigac to zima sobie go zrobisz pod siebie bo ta pora roku jest wlasnie od takich rzeczy a teraz lac i grzac :hyhy:

:
eee tam narzekacie, ja się przyzwyczaiłem do tych białych felg i jakoś nie przeszkadza - jak się wyczyści to ładnie się prezentują :) ogólnie motocykl super jak wszystkie GSki z akcesoryjnymi owiewkami:)

szalona
[Usunięty]
:
Andrew napisał/a:
Ale mijania to do bani sa... :zdegustowany: Jak w moim Jubilacie z dynamem co na komunie dostalem 19 lat temu.... Dlugie troche lepsze.
ja nie narzekam a mam takie same lampy :)
Cytat:
Też te białe felgi nie bardzo mi do niego pasują
fajnie wyglądają czarne felgi z polerowanym rantem i tu by pasowały ;) A suza ogólnie bardzo ładna :)

:
przez zimę felgi do piaskowania i malowania.

co do żarówek, kup markowe o zwiększonej jasności (np. +30%).

Andrew
[Usunięty]
:
szalona napisał/a:
ja nie narzekam a mam takie same lampy


To w takim razie chyba cos nie tak jest z moimi :kwasny: .... Chyba narazie zarówki wymienie i zobaczymy..

MATI.Evo
[Usunięty]
:
Gratuluje zakupu ładnego sprzęta ;) Mi też nie pasują białe feligi, ale chwilowo sam muszę jeżdzic z takimi. U mnie znów w GS'ie chyba jest coś nie tak jak trzeba ze światłami, świecą za mocno.. Ja nie narzekam, ale inni tak.

DawGad
[Usunięty]
:
[quote="Andrew"]
ponter napisał/a:
Dlugie troche lepsze.
Wiec śmigaj na dlugich. Ja w dzien jezdze na dlugich, a noca na mijania :) Jest bezpieczniej

pootietang
[Usunięty]
:
fajnie się prezentuje :)

Andrew
[Usunięty]
:
dzieki :]

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.