zakup Gs500, a moje 196cm
Odpowiedz do tematu

Stasiek
[Usunięty]
: zakup Gs500, a moje 196cm
Witajcie, chce kupić gs500, żeby się nauczyć jeździć, tylko się zastanawiam czy nie będzie to za Male moto. Dzisiaj przymierzałem się do kolegi zx6r 2004, czy 2005 i do 600rr i bylo mi nawet spoko mi. A nie mam gdzie się przymierzyć do gs500. Alternatywa jest bandit 600 \. Jest ktoś podobnego wzrostu?

:
Cześć. Co prawda mam 170cm, ale mam porównanie między GS'em a Bandziorem. Na Bandziorze musiałem się nieźle wyciągać. Kierownica jest dalej od siedziska niż w GS'e. A GS jest dla mnie idealnie dopasowany. Ogólnie Bandzior bardzo fajny motocykl i jest wygodny. I chyba jest wyższy od GS'a. Myślę że przy Twoim wzroście powinien być dobry. ZX6R ani 600RR nigdy nie dosiadałem więc ciężko mi cokolwiek o nich powiedzieć.

:
Masz na forum dużo tematów na ten temat, wystarczy poszukać, a nie zakładać nowe...

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Cześć ja mam 194 cm i na Gsie wyglądam śmiesznie , aczkolwiek da się jeździć .
Osobiście jestem zwolennikiem Kawasaki ponieważ sporty są zawieszone wysoko .
Najlepszy motocykl jak do tej pory który gabarytowo i wysokościowo mi odpowiadał to ZX9R po lifcie , aczkolwiek to nie na początek.

:
Swojego gsa kupiłem od gościa który miał własnie ponad 190cm wzrostu :D No nie oszukujmy się, z takim wzrostem wyglądasz na gsie jakbyś siedział na psie jak to ktoś kiedyś pięknie ujął. Ale cóż to za problem, to i tak motocykl do nauki, potem przesiądziesz się na coś większego :)

Suzuki GS500E '91 => Yamaha YZF 750R '93
Stasiek
[Usunięty]
:
A moglby mi ktoś podrzucić zdjęcia na gs'ie o podobnym wzroście do mojego? Może być na pw.

:
Ja wprawdzie mam 188cm, ale w butach 190 i powiem ci że samemu siedzi mi się całkiem całkiem wygodnie i nic nie drętwieje. Problem pojawia się jak pod pajęczynkę wsadzę sobie jakieś małe zakupy to juz mnie w dupe gniotą ale nie jakoś tak by nie dało się wytrzymać - bardziej irytują smyraniem :hyhy:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.