Blotnik przedni
Odpowiedz do tematu

ForcGs500
[Usunięty]
: Błotnik przedni
Witam Dnia 07.12.2013 r nabyłem gskę z 1990r i przedni błotnik jest strasznie anciągnięty na lewą stronę tak że prawa prawie opciera o koło miał tak ktoś kiedyś? muszę go odkręcić bo z tego co Pani mówiła miał parkingówkę na prawą stronę i mozę pękł ,był spawany i jest krzywy ,Piszę ten temat bo może ktoś miał już tak lub ma jakieś pomysły ? ;)

:
nie był spawany:)

ForcGs500
[Usunięty]
:
temat do zamknięcia i usunięcia

:
to chłopie coś napisz, rozebrałeś, poprawiłeś, naciągnąłeś? a nie do zamknięcia!

wiatru szum, morza śpiew...
ForcGs500
[Usunięty]
:
nie rozbierałem.Właśicielka i też forumowiczka bo Gs jest z tego o to forum wszystko wyjaśniła.Tego się nie poprawi bo chyba od słońca się coś z nim stało.nie wiem na prawdę.Na spocie może przełożymy od innego GS przedni błotnik i zobaczymy czy to wina moto czy błotnika.

Pozdrawiam ForcGs500

:
Ciekawe gdzie tak słońce praży.

GS 500-->SV650S-->Honda Silver Wing 400
ForcGs500
[Usunięty]
:
Nie wiem .moto jedzie prosto ,puszczę kiere i nie ucieka na boki więc jest okej.Wina leży ze strony błotnika.Zobaczę na razie nie ma mnie w garażu.Jak będe odkręcę i się sam przekonam co jest.

:
Moto nawet jakby miało krzywy przód to i tak pojedzie prosto. Zawiecha z przodu go i tak "wyprostuje" czyli nada mu poprawny tor jazdy. Geometria zawieszenia przedniego jest tak skonstruowana żeby motocykl jechał prosto. Żeby skręcić trzeba mu "przeszkodzić" -> przeciwskręt.

ForcGs500
[Usunięty]
:
No tak tylko jak go przywieźlismy to był sprawdzany rama itd i jest kurna prosty :P Mniejsza o to :P ta maszyna ma 23 latka ideałem nie będzie:P

Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez ForcGs500 Czw 12 Gru, 2013, w całości zmieniany 2 razy
:
Ja jak błotnik założyłem po rozbiórce moto to mocno był w lewo skierowany...

Informatycznym sposobem zdjąłem i założyłem jeszcze raz i jest ok :P

ForcGs500
[Usunięty]
:
Tak też zrobię :) :P

:
Sprawdz jak sa lagi założone. Czy u góry są idealnie ustawione. Nie może być tak że jedna jest wyżej inna niżej. jeżeli są różne wysokości pierw na dole rozkręć a potem ustaw i na nowo skręć.

Pomogłem, nie zapomnij kliknąć w
http://netbiker.pl/
ForcGs500
[Usunięty]
:
Set3, zrobiłem jak radziłeś.Sprawdziłem lagi dokładnie 10 razy.Ustawione są idealnie równo żadna niżej czy wyżej:P.Więc tu jest okej.

ForcGs500
[Usunięty]
:
Temat do zamknięcia ...okazało sie że ktoś zmieniał lagi i zgubił podkładke od dystansu po zdjęciu błotnika widac było że laga jest bliżej koła po odciągnieciu jej i zamontowaniu tak jak powinno być wszystko wróciło do normy :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.