Bielizna termoaktywna
Odpowiedz do tematu

:
Akurat w Lidlu trafiają się dobre rzeczy, które są tanie... :niepewny:

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
GSadmirer napisał/a:
[...]

Ostatni dosyć świeży nabytek to Cooler dla motonitów. Z minusów dałby mu możliwość łatwego uszkodzenia mechanicznego/przetarcia. Pod moim lewym ochraniaczem na ramieniu coś najwidoczniej haczy, chociaz tego nie czuje, i lewa czesc bluzy jest już ładnie zmechacona. Co do potu, to po dłuższej zabawie występuję on w znanych nam miejscach, a najgorsze że materiał długo go trzyma :kwasny:

jak upały naprawdę walneły to może tego nie odczuwałem, ale po zdjęciu cały doł pleców na koszulce widoczna plama

co do plusów rzeczywiscie, spodnie sprawuje sie b.dobrze i gacie raczej nie pływają

[...]


Mam te getry chyba od 3 sezonów i sobie chwalę, faktycznie są delikatne i trzeba uważać żeby nie przetrzeć ale to normalne.

Podkopnik napisał/a:
A ja zakupiłem getry brubeck extreme merino za 150zł i zwróciłem po kilku dniach bo ta cała wełna merynosów nic mi nie dała. Zreszta getry bardzo cienkie i zbyt dziurawe jak dla mnie. Nie polecam. Na głupi chłopski rozum jak coś ma grzać to raczej nie powinno być tak utkane.


Dobrze wiedzieć żeby tego nie kupować. Czyli jak zimno to po tradycyjnemu - na cebulkę. A jak bardzo zimno to najlepsza jest gruba warstwa wierzchnia z szkła i metalu czyli samochód, a nie motocykl.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Piotras - ująłeś to w jednym,krótkim zdaniu <brawo>

XV535 -> GS500 -> XV1100
:
A czy ktoś z tu obecnych miał przyjemność z czymś takim jak bielizna termoaktywna już z ochraniaczami?
Bo tak sobie przeglądałem szafę i stwierdziłem że genialne by było połączenie tych dwóch ochron tak że można by na to ubrać dowolny ciuch i była by zapewniona nie mała ochrona. Wiadomo że to nie skóra czy jensy z kewlarem ale jednak lepsze takie coś niż szorty i adidaski ;)

:
Semy, jeśli myślisz o doszyciu ochraniaczy do bielizny termoaktywnej to czysto teoretycznie nie będzie to raczej najlepszy pomysł. Bielizna termoaktywna jest bardzo elastyczna i rozciągliwa a wszelki kontakt z nawierzchnią mógłby przemieścić ochraniacze a więc nie spełniało by to funkcji ochronnej. Nie mniej jednak pomysł ciekawy :)

:
sziwu napisał/a:
Semy, jeśli myślisz o doszyciu ochraniaczy do bielizny termoaktywnej


nie myśle o tym bo tak jak powiedziałeś - to by wramach domowego pomysłu nie udało by się. Bardziej myślałem o już takich gotowych produktach które zostały zaprojektowane i uszyte już wraz z tymi ochraniaczami.

:
Mam z Lidla 2 kpl 2 rok spoko jestem zadowolony :) ;) :moto:

pawulo40
zimny
[Usunięty]
:
Z ochraniaczami to nie widziałem takiej.

:
zimny z ochaniaczami :rotfl: bielizna termo :D

pawulo40
:
Decathlon gacie i koszulka wed'ze kpl 50zl listopad jezdzony bez marzniecia

:
Koledzy i koleżanki , teraz w Jula 25 zł , podobno ostatni dzień promocji :)

pawulo40
:
Dość duży odkop, przeczytałem wszystko i nie znalazłem odpowiedzi na jedno pytanie:
czy Brubeck Cooler da radę w temp jesiennych/wiosennych (ok 10C) jako odzież chroniąca przed wiatrem?
Który model Cooler lub Dirt jest lepszy na cały rok?

:
Co? odzież termo chłodząca przed wiatrem? chyba pomyliłeś z windstopperem.

Cooler jest świetny, używam od 2009 roku spodni przez cały rok i są świetne, nie przypominam sobie żadnego wyjazdu na moto bez tego elementu bo takiego po prosut nie było.

Dirt to szmata nie warta nawet złamanego grosza.

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
:
Ja też bym potrzebował jakiejś dobrej sprawdzonej odzieży termoaktywnej do sportu.

:
Ja już tylko Under Armour. Testowalem brubecka, nike, crivit z lidla. Mam bluzkę chłodząca jedną a drugą ciepłą na jesień i wiosne. Rewelacja. Kominiarke też mam z tej firmy. Nie wyobrażam już sobie jazdy bez niej. Nowe rzeczy wypadają dosyć drogo na tle np. Brubecka, ale polecam sklep emetka.pl gdzie sprzedają używane termoaktywki UA. Można wyrwać w dobrym stanie za grosze. Mam też koszulkę z krótkim rękawem którą używałem do gry w tenisa stołowego. Spisała się :) . Polecam serie compression. Prawde piszą że jest jak druga skóra. Tata jeździ w fitted - też jest ok.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.