Wzrost ridera a wielkosc GS-a.
Odpowiedz do tematu

:
Piotras_5 napisał/a:
Ja mam 71 kg i teraz jak siadam na GSa to w życiu nie znalazłbym sobie na nim miejsca... :P

bo siedzieć to trzeba umieć- podstawy motocyklizmu się kłaniają :rotfl:

SÓZÓCKI --> JAMACHA
:
Rozmiarowo większym motocyklem od GSa łapiącym się na A2 jest DR650RSE :hyhy: . Freewind chyba też, ale nie jestem pewien czy tam nie jest nieco większa moc i czy też się łapie.
Aha, żeby nie było. Nie uważam żeby motocykl z takim silnikiem i oponami był najlepszy jako początek przygody z motocyklami, tak tylko napisałem że są :P

"– Potrafimy?
– Nie mam pojęcia. Ja na przykład nie potrafię.
– No tak, ale gdybyś potrafił i tak byś się nie przyznał. Ja bym się nie przyznał gdybym potrafił.
– A potrafisz?
– Nie
– Aha! "
:
Co do siedzenia, to wyczytałem porady coby siedzieć jak najbliżej baku i wcielam w życie, lecz... Wczoraj w nocy jak leciałem coś mnie podbiło delikatnie i możecie sobie wyobrazić czym spadłem na bak :P hahahahaha

:
Wow, gdzieżeś to wyczytał ?? ? :przestraszony:
Blisko baku można siedzieć tylko i wyłacznie przy wolnych manewrach, przy minimalnych prędkościach.
Przy normalnej jeździe - należy się odsunąć od baku na taką odległość, by móc jeszcze wcisnąć przed sobą pięść przynajmniej.
W innym wypadku - kończy się boleśnie, czego jak widzę doświadczyłeś.
:przestraszony:

I cherish my ignorance on the subject...
:
yezozwierz napisał/a:
Co do siedzenia, to wyczytałem porady coby siedzieć jak najbliżej baku i wcielam w życie, lecz... Wczoraj w nocy jak leciałem coś mnie podbiło delikatnie i możecie sobie wyobrazić czym spadłem na bak :P hahahahaha


:facepalm:

Nie wiem kto Ci to powiedział, ale ja już bym się go nie słuchał... :rotfl:

Keeway Matrix 08' -> GS500F 04' -> GSF Bandit 600 S 04' ->Honda CBR F4i 01'
:
Przede wszystkim trzeba się samemu dobrze czuć na motocyklu, a niekoniecznie oglądać się i zastanawiać, co inni o nas pomyślą. Tutaj jest raczej dyskusja czy aby ktoś nie jest za duży na GSa, a jeśli by pomyśleć odwrotnie? Czy dla kogoś GS nie jest za duży?

http://motormania.com.pl/...00gs-adventure/

:)

L
[Usunięty]
:
to troche zabawne.. niby co kto lubi. ale ja przy swoich 172cm niekupilbym sobie czegos takiego :D gs jest idealny na wielkosc, moge spokojnie postawic dwie nogi i w razie poslizgu jeszcze jakos wyjsc z tego

prz3mek1
[Usunięty]
:
u mnie wzrost 188cm rozłożone na 80kg. Na gsie siedziało mi się dość wygodnie póki nie zapisałem się na kurs i nie usiadłem w cb500 w której idealnie kolana mieszczą się w wgłębieniu na baku. Jak teraz wsiadam na gsa to czuje lekki dyskomfort bo kolana nie mieszczą się w tym wycięciu muszę się bardziej do tyłu odsunąć więc jakbym miał wybrać pod względem wygody brałbym "hądę" :)

ALigee
[Usunięty]
:
Panowie pytanie za 100pktów
190/90kg oraz kobieta 160/~45 jest jakikolwiek sens trasa 200-300km w jedna stronę czy lepiej klepnąć xj600 gdzie jest więcej miejsca

L
[Usunięty]
:
sens to jest zawsze.. ja kiedys jechalem kolo 100km motorynka i przezylem :D Nie jest moze super wygodnie no i ja nie mam 190cm wzrostu ale jak jechalem ze znajomym 50km w jedna strone ktory ma 187cm niebylo jakos ultra zle

:
ALigee napisał/a:
Panowie pytanie za 100pktów
190/90kg oraz kobieta 160/~45 jest jakikolwiek sens trasa 200-300km w jedna stronę czy lepiej klepnąć xj600 gdzie jest więcej miejsca


Ja bym GS'a odpuścił do jazdy we dwoje.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
Ja mam 175cm i 58 wagi, także daję rade ;)

:
Ja mam 166cm i 65kg i nie miałem żadnych trudności w użytkowaniu GS`a,teraz mam coś większego i też nie narzekam.

ilk
[Usunięty]
:
ja mam kolo 165 cm i gs byl najwygodniejszym dla mnie motorkiem jako pierwszy (choc dlugo rozwazalam rowniez xj600)... teraz, kiedy mialam juz okazje latac nim ponad 2 lata nie żałuję wyboru. Wolne manewry bez problemów, przeprowadzanie go po podwórku też całkiem całkiem i nogami do ziemi sięgam bez problemu bez obnizania go :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.