Mechanik Olsztyn i okolice
Odpowiedz do tematu

zarrwa
[Usunięty]
: Mechanik Olsztyn i okolice
Witam,
Pilnie potrzebuję mechanika, który jest dobry w grzebaniu w silniku gdzieś w okolicach Olsztyna lub Ostródy. Proszę o sprawdzone warsztaty, nie chcę w ciemno oddawać Gs'a do jakiegoś Rzeźnika.

z góry dziekuję

:
Ponowię pytanie czy ktoś może polecić jakiegoś mechanika w warmińsko-mazurskim, mam kilka rzeczy do sprawdzenia w moto.
Mam złe doświadczenie z pseudo mechanikami- wymieniaczami w Olsztynie.

Nawet nie musi to być profesjonalny warsztat, ważne żeby ktoś się znał i nie odwalał druciarstwa.

:
Może być problem, dlatego przy moto wszystko robię sam.
Zapytajcie na forum motobracia.pl. Jest tam kilka osób polecanych przez innych.

Romet Kadet 110 Automatic '90/'91 -> Keeway Matrix '06 -> Suzuki GS 500 '93 -> Suzuki SV650N '03 -> Yamaha TTR 600 -> Jawa 353/04 '61 & Aprilia Pegaso 650 I.E.
:
No dobra, to w Olsztynie mamy jakiegoś zaufanego mechanika ?

:
niestety nie, dlatego co się da robię sama, a reszta mi rzęcholi :kwasny:

:
damn, chciałbym porobic luzy i synchronizacje gazników, sam raczej nie dam rady, bo nigdy tego nie robiłem :(

Naprawde nie ma nikogo ? A panowie z Yamahy >

:
Od gościa u którego byłem oglądać GS'a dowiedziałem się że on robił w serwisie Motór. Tego serwisu już nie ma, ale mechanik działa teraz jako MotoMagik. Podobno wszystko solidnie (gość sam miał GS'a), ale jako, że ja dopiero szukam moto to są to tylko takie zasłyszane opinie.

:
też o nim słyszałam, chyba trzeba będzie sprawdzić

:
http://www.motomagik.olsztyn.pl/

MOTOMAGIK Krzysztof Czypiński
ul. Armii Krajowej 2, 10-072 Olsztyn
tel. 507 - 061 - 897

Ceny ma w miare ok.

thefex
[Usunięty]
:
czesc
jakby ktos potrzebowal pomocy przy maszynie to ja sie tym zajmuje
mam aktualnie jednego GSa na warsztacie z rozpolowionym silnikiem, robie tez inne motocykle

nie prowadze zadnej dzialanosci gospodarczej, siedze hobbystycznie w motocyklach i mechanice od lat

mam wakuometry (synchro gaznikow), sprzet do mierzenia kompresji w cylindrach, narzedzia do wykonania pomiaru luzow zaworowych i wymiany płytek itp itp
jak cos to piszcie najlepiej na fsb@o2.pl bo na forum GS raczej rzadko przesiaduje

:
Szkoda, że nie napisałeś tego tydzień wcześniej bo kilka gs'ow poszło na warsztat ;P
Myśle, że będziemy się jeszcze kontaktować ;)

:
moto magika mogę polecić, przy robieniu zaworów i gaźników przejrzał gratis kilka rzeczy w moto, odpowietrzyl hamulec, przesmarowal lancuch i dał mały rabat :)

thefex
[Usunięty]
:
spoko, moze cos jeszcze bedzie u kogos do zrobienia po zakonczeniu sezonu. jak cos to masz do mnie juz kontakt.

moge powiedziec ze silnik od GSa juz mam obcykany, w sumie to rozkrecilem caly w mak i teraz skladam na nowych podzespołach. dol silnika zrobiny, aktualnie robie remont glowicy - skrzywione zawory ida do wymiany i inne poboczne pierdoly..

jak ktos ma fantazje to mozna zamontowac xenon, gniazdo zapalniczki, gmole, grzane manety... nie wiem czy nie przesadzam odnosnie GSów, ale w turystykach takie akcesoria sa na porzadku dziennym i naprawde umilaja podrozowanie :]

:
A cross 2T 250cc ogarniasz? Miałeś styczność? :)

thefex
[Usunięty]
:
tak, w crossach siedze juz 10 lat

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.