Klucz do zaworow, bardzo bardzo pilna potrzeba pomocy ;)
Odpowiedz do tematu

miziel
[Usunięty]
: Klucz do zaworów, bardzo bardzo pilna potrzeba pomocy ;)
WItajcie bracia i siostry motocykliści :D

Zwracam się do Was z ogromną prośbą, zacząłem serwis mojego moto (wiem, że z dupy czas ale wcześniej jakoś nie było mit o pisane) no ale nie o to chodzi. Mianowicie stoi sobie motór teraz w garażu rozłożony na części prawie pierwsze, mianowicie wymontowane lagi i zdjęte plastiki i bak :P

Co serwis mój obejmuje: zawory, czyszczenie gaźników, wymianę uszczelniaczy, pomalowanie kilku elementów jak stopki, stelaż na kufer, rysy na gmolach i wymianę łozysk w kole przednim.

I co się wydarzyło. Utknąłem na dwóch rzeczach, mianowicie na rozdzieleniu lagi od golenia (musze skombinować sobie jakąś nakrętkę i coś podziałać) i na zaworach. Luzy sprawdzone i maja się następująco (od lewego górnego podam kształtem liztery Z ;P ) 0,09; 0,10+ (0,10 wchodzi o.O 0,15 już nie); 0,06 (o jak idealnie :P ) i 0,03. Będą przekonanym, zę posiadane rpzeze mnie narzędziem jest kluczem do zaworów chciałem płytki te sobie sprawdzić i dokupić potrzebne jednak jakież było moje zdziwienie kiedy okazało, ze to nie to jednak :P
Niestety gdzieś wyczytałem kiedyś o spróbowaniu imbusami, ale nie umiem sobie poradzić tą metodą :(


I tu dochodzę do sedna sprawy. Bardzo potrzebuję klucz do zaworów pożyczyć we własnie w/w celu aby móc serwis mój dokończyć, czy ktoś ze śląska tutaj z okolicy byłby chętny i uprzejmy to zrobić? Oczywiście 4pak gwarantowany a jak byśmy się spasowali z ew posiadanymi rzez Ciebie płytkami chętnie odkupię.

Z powodu braku własnego samochodu jestem w stanie dojechać do Zabrza powiedzmy (jestem z Gliwic) a za fatygę z Twojej strony oczywiscie oddam za paliwo. Nie chciałbym już go kupować bo w tym sezonie i tak dużo wydałem na narzędzia a jestem tylko biednym studentem poza tym na paczke pewnie musiałbym czekać przynajmniej do wotrku a chciałbym to skończyć szybciej.

Jeśli ktoś byłby w stanie spełnić w/w prośbę to proszę o kontakt pod tel lub tutaj na forum. Bardzo dziękuję.

PS. W skrócie jakby komuś się nei chciało czytać: potrzebuję pożyczyć klucz do zaworów jestem z Gliwic, objaśnienie wyzej :D


PPS. Jestem do dyspozycji caały weekend i jutro od 16.30


LWG!

:
Nie jest potrzebny żaden głupi klucz do zaworów made by cudzuki tylko druga osoba + klucz imbusowy lub cokolwiek innego (śrubokręt, whatever) do zablokowania szklanki, potrzebna jest tylko druga osoba. Da rade :)

Suzuki GS 500 05' -> Yamaha FZS 600 Fazer 02'

Motocykl to nie niedźwiedź. Nie potrzebuje zimowania.
Szejku
[Usunięty]
:
tmi napisał/a:
Nie jest potrzebny żaden głupi klucz do zaworów made by cudzuki tylko druga osoba + klucz imbusowy lub cokolwiek innego (śrubokręt, whatever) do zablokowania szklanki, potrzebna jest tylko druga osoba. Da rade :)


Radę da ale płacz nad porysowaną szklanką zaworową jest niesamowity ;D . Lepiej już kupic/pożyczyć kluczyk i na spokojnie samemu to zrobić ;) .

miziel
[Usunięty]
:
@Szejku dlatego własnie chciałbym go pożyczyć :P Naprawdę nikt nic mi nie może pomóc? :(

Jesli ktoś bałby się pożyczać (wszak to polska własnie) to zapraszam do towarzystwa z tym, ze wtedy musiałby mnie 2 razy odiwedzć raz jak bede wyciagał a raz jak wkładał nowe płytki :P

miziel
[Usunięty]
:
Klucz kupiony; temat można wyrzucić, dzięki za zainteresowanie tematem

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.